www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy mogą Państwo wskazać mi szkoły nauki jazdy na wózku? (3656 - wyświetleń)
- Autor maciej82 Dodany 2009-08-12 15:00
Czy mogą Państwo wskazać mi szkoły nauki jazdy na wózku? Czy w Polsce istnieją ośrodki, które szkolą niepełnosprawnych technik jazdy na wózku inwalidzkim? pokonywanie krawężników itp
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-08-13 12:51
Nie jestem osobą na wózku, więc moja wiedza na ten temat jest ograniczona, ale jeżeli jesteś po urazie rdzenia kręgowego, proponuję zapoznać się z działalnością FAR - Fundacji Aktywnej Rehabilitacji (kliknij). Szczególnie mogą Cię zainteresować ich obozy.
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2009-08-14 17:51
Centrum Niezależnego Życia w Ciechocinku
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-08-15 16:20
No nie, tylko nie CNŻ w Ciechocinku... Świetlaną przeszłość mają już dawno za sobą i nie radzę.
Niestety, tylko jednostki FAR zajmują się tym obecnie sensownie i warto naprawdę skorzystać.
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2009-08-27 22:43
Wszystko zalesy od punktu widzenia.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-28 17:01
Okularnica wszędzie tylko nie do Ciechocinka.Tam przeszli już samych siebie i to nie tylko moje zdanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Czy mogą Państwo wskazać mi szkoły nauki jazdy na wózku? (3656 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill