www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta dla osób niepełnosprawnych ruchowo (8028 - wyświetleń)
- Autor alkarinque Dodany 2009-08-20 14:47
Witam serdecznie,

jestem studentką V roku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach mojej pracy magisterskiej projektuję szlak turystyczny dostosowany do potrzeb osób o ograniczonej mobilności na obszarze Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Aby dobrze wykonać to zadanie chciałabym lepiej poznać potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo, dlatego też zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie w wolnej chwili ankiety znajdującej się na stronie internetowej www.ankietaniepelnosprawni.lua.pl . Ankieta jest anonimowa. Jeśli jednak zechcielibyście podzielić się ze mną jakimiś innymi uwagami na temat własnych przeżyć w podróży, byłabym wdzięczna za e-mail na adres: alkarinque@vp.pl Każda informacja jest dla mnie naprawdę cenna, dlatego też z góry bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-08-20 18:14
Pytanie techniczne: czemu w pyt. 6 dopuszczalna jest tylko jedna odpowiedź?
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2009-08-21 14:44
Ciekawy temat pracy mag.ale ankieta moiim skromnym zdaniem minimalna.Proponuje Pani:wycieczke szlakiem turystycznym z osoba niepelnosprawna poruszajaca sie na wozku lub skuterku.Na wiele dodatkowych pytan,ktorych nie ma w ankiecie odpowie Pani sobie sama pokonujac szlak w milym towarzystwie.Mam nadzieje,ze wielu niepelnosprawnych zgodzi sie ze mna.pozdrawiam niepenosprawny turystaps a tak w nawiazaniu do ankiety to wszyscy lacznie z Min.transp.producentami wadonow wiedza,ze nie sa one przystosowane ddla niepelnosprawnychtz[wozki i skutrerki elektryczne a co dopiero mowiec o szlakach turystycznych jak tam dostac sie,bez wlasnego srodka lokomocji lub firmy przewozowej a czy tak kazdego na to stac w dobie kryzysu ekonomicznego.Szkoda,ze wiele fundacji nie jest zainteresowanych tego typu pomoca,ba PKPS,itd.pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-21 14:54
Pani Maria Brylka całkowicie w pełni odpowiedziała na post alkarinque. No cóż sama podróżuję o kulach i wiem jak to wygląda. Ech ten transport......

pozdrawiam
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-08-21 19:31
Dobry pomysl,prosze sie zglosic jako wolontariuszka do pomocy osobie niepelnosprawnej.Wiele osob chetnie by pojechalo na turnus chociazby,ale nie maja opiekunow,bo rodzina nie moze,a znajomi-roznie to bywa.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-08-21 20:24
Dobrosiu faktycznie masz rację jest tylko mały problem. Nie stać np mnie zafudować wolontariuszowi tak wspaniałej wyprawy,a często własnie opiekunowie ON oczekują sfinansowania pomocy.....
Nadrzędny - Autor Maria Brylka Dodany 2009-08-22 09:28
Napisanie pracy magisterskiej -kazdej wymaga PRACY,CZASU i KOSZTOW dlatego zaproponowalam Pani przyszlej mag.bardzo proste rozwiazanie,zaproszenie osoby niepelnosprawnej ruchowo-konczyny dolne-spaceru po szlaku turystycznym i swoim skromnym zdaniem uwazam,ze to jest super rozwiazanie do tak ciekawego tematu pracy mgr.Mam nadzieje,ze wielu mlodych zglosiloby sie na taka wycieczke.pozdrawiam m.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-08-22 11:40
Wlasnie,z turnusem moze faktycznie zagalopowalam sie,ale spacer?Bardzo dobry pomysl.
Nadrzędny - Autor CZAPKAA5 Dodany 2009-08-22 11:45
ILE PLACISZ ZA WYPELNIENIE ANKIETY
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-08-22 16:12
W dodatku materialista.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-08-22 16:38
wypełniłam cała ankiete ,na końcu było wyslij ,klikałam w to ale nie dało sie wysłać ,przykro mi
Nadrzędny Autor magdan10 Dodany 2009-08-25 12:33
wypełniłam
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-08-25 15:40
Wypełniłam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta dla osób niepełnosprawnych ruchowo (8028 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill