www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja ZA DARMO!!! (6734 - wyświetleń)
- Autor Fundacja Avalon Dodany 2009-08-31 19:10
REHABILITACJA ZA DARMO!

Fundacja AVALON działa na rzecz osób niepełnosprawnych od ponad 3 lat i doskonale zna ich potrzeby. Wraz z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych stworzyliśmy PROFESJONALNY GABINET BEZPŁATNEJ REHABILITACJI I PORAD. Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne i porady w naszym gabinecie są dla Państwa całkowicie da darmo– projekt jest współfinansowany przez PFRON.

Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych fizycznie z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

NASZA MISJA
ZAPEWNIENIE OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM FIZYCZNIE DOSTĘPU DO CAŁKOWICIE BEZPŁATNEJ PROFESJONALNEJ REHABILITACJI CELEM ZWIĘKSZENIA AKTYWNOŚCI ŻYCIOWEJ

Już w roku 2009 w ramach środków finansowych pozyskanych z PFRON zrealizowane zostanie ponad 14 000 godzin rehabilitacji - w tym:
- konsultacje fizjoterapeutyczne
- ćwiczenia indywidualne, kinezyterapia – w zależności od potrzeb pacjenta
- ćwiczenia pod nadzorem terapeuty
- trening neurofeedback
- masaż: leczniczy, relaksacyjny, sportowy, odchudzający, izometryczny, kontralateralny

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje: www.fundacjaavalon.pl
Tel. (22) 640 14 64 ; 666 324 328
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-01 20:40 Zmieniony 2009-09-01 20:42
Ooooooo a to co nowego i za darmo? Kurczę cuda jakieś czy co? Dziś zmordowana jestem ale jutro zajrzę na tę stronkę. A moze i dziś hmmm coś mi tu jakoś tak dziwnie .....

No zajrzałam ale ani jednej fotki ani jednego adresu konkretnego. Proszę się nie dziwić mojej niepewności ale ja w ciemno nie gram. Sam opis dużo mówi przez telefon można dużo usłyszeć ale wolę to zobaczyć na własne oczy. Mieć wgląd do adresu konkretnego. personelu ale także jak wygląda sama ta rehabilitacja a nie opis jej zabiegów. Gdzie się odbywa? Budynek, pokoje, warunki, itp.
Jak dla mnie zbyt skąpa informacja. Przykro mi ale ocena negatywna. :-(

I ZNOWU wARSZAWSKI NR TELEFONU
Nadrzędny Autor sebulba Dodany 2009-09-05 19:27
A ja tam bylem i jest EXTRA !!
Fajna sala i sprzet, super rehabilitanci - myslalem ze to co za DARMO jest złe ale nie - NAPRAWDE POLECAM
bede tam cwiczyl sobie 2-3 godz dziennie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-05 20:07
i tylko w Wawie :-(
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-05 20:29
szkoda,ze todaleko ode mnie, ale zadzwonie i sie zorientuje
Nadrzędny Autor Kasia DM Dodany 2009-09-14 21:15
Witam
Kiedy pierwszy raz czytałam ten post pomyślałam to jest to czego brakowało ale to brzmi tak pięknie że chyba nie może być prawdziwe. Postanowiłam zadzwonić umówiłam się na konsultację. Jestem po pierwszych zajęciach wrażenia pozytywne, bez problemu można się dogadać. A co ważniejsze rehabilitanci znają się na rzeczy.
Szukałam haczyka i... nie znalazłam.

Zadzwoń, zobacz, skorzystaj
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-15 15:02
Niestety Wawa dla mnie za daleko :-(
Nadrzędny Autor Fundacja Avalon Dodany 2009-10-02 12:58
W serwisie NGO ukazał się artykuł o załozycielu naszej Fundacji, Sebastianie. Zapraszamy do lektury: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/481531.html
Nadrzędny Autor ania.rom Dodany 2009-10-05 09:56
Polecam Ośrodek Maniówka w Nowej Wsi koło Suwałk. http://www.suwalki-turystyka.info.pl/niepelnosprawni.html
Ośrodek organizuje turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Obecnie posiada bardzo atrakcyjną promocyjną ofertę jesienno-zimową, która obejmuje noclegi, całodniowe wyżywienie, opiekę pielęgniarską, badania lekarskie, 10 pełnych dni zabiegowych po 3 zabiegi dziennie z zakresu fizykoterapii, kinezy terapii, hipoterapii. Uczestnicy turnusu mogą korzystać z warsztatów terapii zajęciowej, uczestniczyć w dwóch ogniskach, biesiadzie przy akordeonie, pokazie pieczenia chleba lub sękacza. Dodatkowo w cenę turnusu wliczona jest jednodniowa wycieczka do Wilna i Trok. Koszt takiego turnusu wynosi 1000 zł. dla uczestnika, 900 zł. dla opiekuna. Polecam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja ZA DARMO!!! (6734 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill