www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak to się robi ??? (20454 - wyświetleń)
- Autor amalian Dodany 2009-06-23 18:00
Ja wiem ,ale wiele osób na tym forum może nie wie jak , przez to założyłem ten wątek :-) .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-23 18:01
A teraz wyjaśnij wszystkim obecnym/przyszłym czytelnikom, o co konkretnie chodziło. :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-23 18:04
Też jestem ciekawa, o co chodzi?
Nadrzędny - Autor wronka Dodany 2009-06-23 18:08
hihi,też jestem ciekawa ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-23 18:17
co to chciałem powiedzieć a nic nie dać .... ;-) ... Kurde ,ale mnie głowa boli ?? Ajja jaj co to chciałem powiedzieć ...kurde , ale muszę się poł0ożyć . Tak mnie rąbnęło w kręgosłupie ;-)) . Pewnie Boginka .... wiem, wiem należy jej się również trochę spokoju ;-)))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-06-23 18:32
Nie martw się amalian poczekamy na to szkolenie z przyjemnością i mam nadzieję,że szybko ci przejdzie,polez sobie spokojnie
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-23 18:35
I znów wychodzi ma mnie?

Geneza tego wątku znajduje się prawdopodobnie: tutaj (klik). Ale o jakie konkretnie rozwiązania chodziło Amalianowi, to już tylko on wie. :-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-23 18:39 Zmieniony 2009-06-23 18:42
przeczytałem meile Boginki i Mali ... tak,tak geneza tkwi właśnie tam . Dziękuje za rady  :-) .
Nadrzędny - Autor Bogusia853 Dodany 2009-06-24 11:35
kurcze Amalian,a ja myślałam,ze Tobie chodzi o...............................:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-24 11:43
o co ??? Przecież wiesz,że zawsze spieszę z internetową pomocą ;-)))) ,ale Boginka jest młodsza i ma dobry refleks ;-))) , więc mnie wyprzedza ;-)) . Boginko dziękuje ! :-) .
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-06-24 12:09
Wiem ,a tak na marginesie zdjęcia-suuuuuuper,pozdrawiam>:-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-06-24 15:42
:-))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-06-30 22:58
A teraz wyjaśnij wszystkim obecnym/przyszłym czytelnikom, o co konkretnie chodziło. :-) .<

Drogi, przyszły czytelniku ,. Pewnie wiesz wiele, ale na wypadek gdybyś miał jakieś zapytanie w temacie na jaki klawisz kliknąć, by się  dowiedzieć czegoś o wszystkim ...czego nie wiesz w temacie informatyka  , to proszę pytaj . Wśród nas są ludzie , którym nie przysparza kłopotu odpowiedź na powyższy temat,a wiedza zaś jaką już pojęli i nie zaprzestają pojmować jest wszechstronna i głęboka . Tedy pytaj a przeczytasz odpowiedź ...  :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-16 22:06
Tedy zapytam ;-) jak to się robi ?
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-25 22:11
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-06-30 21:49
Uzupełnienie indeksu:

Poza forum: Numer IP czyli Twoja internetowa rejestracja (kliknij)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-06-30 22:23
Jeszcze jedno uzupełnienie:

O forum

- Irytuje Cię użytkownik? "Ignoruj" go (kliknij)
- Dygresja, której nie chcesz czytać? Zwiń ją (kliknij)

Post był edytowany
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2009-09-17 18:22
Zaciekawił mnie wątek Amaliana,myślałem,ze chodzi o....:-).
Zastanawiam sie jak kobiety to robią,ze mają czas na sprzątanie,gotowanie etc i jeszcze mają czas by pięknie wyglądac,tu fryzurka,tam makijaż,tylko podziwiać.:-))))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-17 18:31
A ja mam pytanie dotyczącej konta pocztowego na gmail ,zadałam już tam pytanie, ale nie ma odpowiedzi chcę napisać wiadomość lub odpowiedż i pokazuje się komunikat-nie można załadować edytora tekstu formatowego! mnie to niestety nie wiele mówi,myślę już nawet o zlikwidowaniu tego konta, czy ktoś mi coś poradzi? :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-09-20 21:36

> chcę napisać wiadomość lub odpowiedż i pokazuje się komunikat-nie można załadować edytora tekstu formatowego!


Sama nie mam konta na gmailu, ale krótkie rozpoznanie wskazuje, że przyczyną może być konflikt z innym programem. Najczęściej wymieniany jest w tej kwestii "skype extension" - dodatek do przeglądarki Firefox współpracujący z komunikatorem głosowym Skype. Po jego usunięciu, wszystko powinno działać.
W bardziej radykalnej wersji, proponowane jest pozbycie się wszystkich dodatków do Firefoxa (jeżeli to tej przeglądarki używasz) - listę obecnie zainstalowanych dodatków znajdziesz w menu "Narzędzia" --> "Dodatki"

Por. ten link (klik)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-20 21:57
Boginko tak ,używamfirefoxa, ale jak się pozbędę dodatków do skypa,to czy będę go dalej miała?,przepraszam ,ale za glupia jestem ,żeby to wiedzieć, a boję się ,że usunę coś ważnego oj dobrz by było miec Cię u siebie choc na trochę ::-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-09-20 22:18 Zmieniony 2009-09-20 22:22
Malta - dodatek jest rzeczą niezależną od samego Skype, To tylko taki "łącznik" między programem Skype, a przeglądarką. Jego usunięcie (z poziomu okna "dodatków" w Firefox) nie powinno niczego zmieniać w Skype. Gdyby jednak wydarzyła się rzecz nieprawdopodobna i jakimś cudem udało Ci się odinstalować także Skype, zawsze można go zainstalować ponownie, bez dodatków. I mogę nawet w ponownej instalcji pomóc (patrz punkt b niżej)

> oj dobrz by było miec Cię u siebie choc na trochę


Raczej nie pojawię się w Twoim domu osobiście (pomimo że mieszkasz zdaje się koło Warszawy, to jednak trochę daleko na dojazdowe "korepetycje z informatyki"), ale w razie czego:

a) służę dalszą pomocą (przez forum, prywatne wiadomości, a w przypadkach specjalnych nawet przez maila)
b) mogę dla ułatwienia przygotowywać pliki graficzne pokazujące to, co opisuję słowami
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-20 22:25
Wiesz jak ktoś się na czymś nie zna to czasem udaje mu się zrobic coś co innym wydaje się zupełnie niemożliwe, jutro spróbuję a z tą wizytą(cóż,pomarzyć nie można a poza tym mieszkam w pięknym miejscu)  :-)
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-09-20 22:37

> Wiesz jak ktoś się na czymś nie zna to czasem udaje mu się zrobic coś co innym wydaje się zupełnie niemożliwe,


To nie chodzi o samo wydawanie się. :-) Nie znam się na mikrobiologii, ale z pewnością są w tej dziedzinie takie rzeczy, o których bardzo mądre książki piszą, że przebiegają tak a tak, a nie inaczej. Tu jest podobnie - przy zastsowaniu prawidłowej procedury, nic złego nie powinno się stać.

> z tą wizytą(cóż,pomarzyć nie można


Można. Zwłaszcza, że gdybyś się BARDZO uparła, to nie jest to marzenie całkowicie nierealne. :-)
Tyle, że raczej wątpię, żebyśmy "w realu" przypadły sobie do gustu (z punktu widzenia większości na tym forum, jestem zdaje się straszną smarkulą...), a i doświadczenie uczy że ze spotkaniami w realu trzeba uważać, bo jak się taka znajomość trochę przenosi, a ludzie sobie nie podpasują, to potem konflikt gotowy (chociaż jeżeli sobie jednak do gustu przypadną, efekt bywa bardzo pozytywny).
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-09-20 23:40
Prawie każda decyzja podejmowana w życiu niesie ze sobą jakieś ryzyko
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-09-21 10:20

> Prawie każda decyzja podejmowana w życiu niesie ze sobą jakieś ryzyko


Powiedziała maltabar przed odinstalowaniem dodatków do Skype. :-) (tak, wiem, że to miało dotyczyć innej części mojej wypowiedzi, nie mogłam się powstrzymać).
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-21 10:27
Rozbawiłaś mnie,ha ha ::::::-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-17 19:15
Niestety mój komp rusza się jak mucha w gorącym rosole...... nie wiem ale pewnie dziś coś jest z łączami
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2009-09-17 19:16
U mnie to nie sprawa dzisiejszego dnia
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-09-21 14:22
Emotinkony - aktualizacja

Wraz z przejściem na nowszą wersję mwForum, pojawiły się dwie nowe emotikony: :-p i :-D

Pierwszą (wystawiony język) piszemy tak: dwukropek+myślnik+duże P czyli : - P, a bez spacji :-p
Drugą (szeroki uśmiech) piszem podobnie, używając dużego D czyli : - D, a bez spacji :-D
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-21 14:47
Boginko jednak jesteś kopalnią wiedzy.... Mnie też byś siE przydała w wielu sprawach informatyki choc mam inny program niż firefox :-) Co do wieku to nie mam nic przeciwko temu. Współpracuję czasami z 18 latką :-)))) Idzie nam różnie nie powiem ale wyniki są ok :-)))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak to się robi ??? (20454 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill