www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferta pracy - tłumaczenie tekstów z EN na PL (9074 - wyświetleń)
- Autor seth Dodany 2009-10-11 19:42
Witam serdecznie,

Jestem zainteresowany stałą współpracą z osobą znającą biegle angielski, która jest w stanie tłumaczyć teksty o tematyce ekonomicznej z angielskiego na polski.
Interesuje mnie tłumaczenie kilku tekstów tygodniowo.

Proszę o kontakt.

tel. 503-305-572

Pozdrawiam,
WN
Nadrzędny - Autor lilka233 Dodany 2009-10-13 12:46
Witam.
Jestem bardzo zainteresowana tą pracą, ale nie mogę się dodzwonić! Ukazuje się info o nieprawidłowym numerze.
Proszę o kontakt 664603219
Nadrzędny - Autor seth Dodany 2009-10-13 13:19
Witam serdecznie,

Zgodnie z Naszą rozmową przez telefon proszę smsem podesłać adres email - prześlę Pani przykładowy materiał do tłumaczenia.

Pozdrawiam
WN
Nadrzędny - Autor lilka233 Dodany 2009-10-13 14:45
Proszę jeszcze raz wysłać teksty, bo nie doszły.
Moja skrzynka: wiesiada@gmail.com
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor seth Dodany 2009-10-14 08:59
Witam,

Potwierdzam wysłanie materiału na nowy adres email.

Pozdrawiam,

WN
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-13 15:30 Zmieniony 2009-10-13 15:42
Uprzejmie informuję, że powinien Pan ode mnie otrzymać prywatną wiadomość za pomocą mechanizmu forum...

Przy okazji - lilko: odradzam umieszczanie adresów e-mail i innych danych osobowych bezpośrednio na forum. Szczególnie w przypadku adresów e-mail jest to mało rozsądny pomysł. Istnieje zautomatyzowane oprogramowanie przeszukujące publicznie dostępne zakątki sieci w poszukiwaniu adresów, na które można by rozsyłać spam. Jeśli ktoś umieszcza swój adres, w formie niezamaskowanej, na publicznym forum, ma szansę dostawać sporo śmieci na skrzynkę i nikt temu nie będzie winien. Tego typu dane lepiej przekazywać albo poprzez ukryte kanały komunikacji (na tym forum np. prywatne wiadomości) albo "szyfrować" tak, żeby odczytywanie adresu dla człowieka nie stanowiło problemu, ale aby nie był od razu widoczny dla automatów (można np. znak @ zamienić na napis [tu wstaw małpkę] albo dodać do adresu fragment w rodzaju [a to skasuj, chronię się przed spamem])
Nadrzędny - Autor lilka233 Dodany 2009-10-13 15:33
A jak mam wysłać temu Panu wiadomość.Nigdzie nie widzę takich opcji.Też mnie to niepokoi, że muszę podawać swój meil na forum, ale zależy mi na pracy!
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-13 15:40
Tak jak każdemu użytkownikowi - należy kliknąć na ksywkę w nagłówku któregokolwiek jego posta (po prawej od słowa "autor"). Zostaniesz przeniesiona na ekran profilu użytkownika. Tu możesz przeczytać informacje, które ktoś sam o sobie udostępnił, przejrzeć wszystkie jego posty lub wysłać prywatną wiadomość za pomocą przycisku "wyślij wiadomość". Odbiorca może ją odczytać poprzez skrzynkę wiadomości na forum (na górnym pasku forum, czwarty przycisk od lewej o nazwie "Wiadomości") lub, jeśli tak sobie wybrał w ustawieniach, dostawać powiadomienie o prywatnej wiadomości na skrzynkę.

Jeśli chcesz, możesz próbnie przesłać prywatną wiadomość mnie - potwierdzę jej odbiór, a Ty będziesz już wiedziała jak zgłaszać się w przyszłości prywatnie do danego użytkownika forum.
Nadrzędny - Autor lilka233 Dodany 2009-10-13 15:42
Proszę więc prześlij tą wiadomość, a ja ją usunę z forum.Może tak być? I z góry dziękuję.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2009-10-13 15:43
Nie bardzo rozumiem? :-) Co mam komu przesyłać?
Nadrzędny - Autor lilka233 Dodany 2009-10-13 15:51
Już dziękuję.połapałam się po Twoim wyjaśnieniu.Napisałam wiadomość prywatną i próbuję usunąć ten nieszczęsny post z adresem, ale na razie jeszcze widnieje na forum.
Dziękuję Boginko za pomoc.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2009-10-13 15:57

> próbuję usunąć ten nieszczęsny post z adresem, ale na razie jeszcze widnieje na forum


Jeśli się to nie uda, zawsze możesz poprosić administrację o pomoc. Administratorzy zostali wymienieni na stronie z informacjami, czyli tutaj (klik). Po prostu napisz do któregoś z nich... prywatną wiadomość. :-)

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor seth Dodany 2009-10-14 09:01
Witam serdecznie,

Odpowiedziałem Pani na prywatną wiadomość.

Dziękuję za kontakt.

Pozdrawiam,
WN
Nadrzędny - Autor Obatala Dodany 2009-10-22 10:47
Również jestem zainteresowana, jeśli jeszcze aktualne. Proszę przesłać tekst na adres: obatala@gmail.com

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Obatala Dodany 2009-10-22 10:54
To ja zgłaszałam się do Pana przez telefon. Piszę, żeby nie było żadnych wątpliwości.

Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor seth Dodany 2009-10-22 11:06
Ok, wysłałem Pani informację na w/w maila.

Pozdrawiam,
WN.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferta pracy - tłumaczenie tekstów z EN na PL (9074 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill