www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / SPRZEDAWCA (2769 - wyświetleń)
- Autor biuro@ekosalus.pl Dodany 2009-11-03 13:21
Stowarzyszenie "Środowisko Dla Niepełnosprawnych Eko Salus" realizujące dwa projekty współfinansowane przez PFRON zmierzające do zatrudnienia osób niepełnosprawnych na otwartym rynku pracy poszukuje osób z orzeczoną niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Sprzedawca

Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności
- doświadczenie w kontakcie z klientem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:
karolina.antkowiak@ekosalus.pl
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2009-11-03 15:14
Dobrze byłoby gdyby ogłoszeniodawca napisał, z jakiego rejonu ma być taka osoba. To chyba naturalne, że wiele osób jest zainteresowanych, ale nie sądzę aby ktoś z wybrzeża, chciał podejmowac pracę w górach:))
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-11-03 15:42 Zmieniony 2009-11-03 15:44
Patrzcie, patrzcie - góry się tutaj komuś nie podobają :-) . Przypominam, że w górach jest najczystsze powietrze, że pewnie by się taka osoba pewnie zbytnio nie napracowała,ale.... Trzeba by mieć dojście do wyłącznika prądu ;-) .
Jak to po co ???
Po wyjechaniu(wagonikiem) na  wierch np., Gubałówkę czy Kasprowy móc wyłączyć to pieroństwo dla oszczędności  na prądzie i ewentualnych  klientach;).
Pamiętam jak zjeżdżaliśmy z Kasprowego i opowiadałem o bacy trzymającym się.... Ała, ała.. Wam również już go opowiadałem ? Nie pamiętam :-) . Pozdrawiam .
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-11-03 19:07 Zmieniony 2009-11-03 19:09
Amalian tu chodzi o pracę i pracownika? Przykładowo; Mieszkam Zalesiu k/ Karkonoszy (góry), a praca jest w Zatorzu k/ Ustki (wybrzeże). Viwaldi słusznie zwrócił uwagę by ogłaszający pracę podali region a może i samą nazwę miasta. Sam e mail a potem tylko telefon to zbyt mało by zaufać. A także zbyt mało by dzwonić bo skąd mam wiedzieć gdzie to jest. A TU JEST TYLKO SAM E MAIL.....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / SPRZEDAWCA (2769 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill