www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sekcje sportowe , organizacje .Krakow (3021 - wyświetleń)
- Autor aga24 Dodany 2009-11-16 11:30
Jak wiadomo sport to takze rehabilitacja. Chcialabym cos zaczac , tylko nie mam pojecia co i gdzie .Prosze o wpisy osoby z Krakowa  , ktore naleza do jakis sekcji sportowych lub jakis fajnych organizacji dla ON ,ktore organizuja  np wycieczki , aktywne spedzanie czasu. Czekam na propozycje i opinie. Wiem , ze moge poszukac tego w necie , ale tam sa  tylko czyste oferty i adresy  a ja bym chciala znac jeszcze wasze opinie.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2009-11-16 11:53
Ale w jakim sensie chciałabyś "coś zacząć" - w sensie: sama uprawiać?
Zajrzyj na www.culani.org.pl - zaczęli ostanio działać w Krakowie, głównie chyba pływania i rehabilitacja w wodzie. Może z czasem resztę tego, co robią także w innych miejscach.
Nadrzędny - Autor aga24 Dodany 2009-11-16 11:56
no  nie sama :-) z jakas organizacja , przylaczyc sie . Napisalam do nich i czekam na odpowiedz .
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2009-11-16 13:04
Wpisz w gogle-fundacja św.Alberta w Radwanowicach-może z nimi zechcesz spędzać czas,to jest blisko Krakowa.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / sekcje sportowe , organizacje .Krakow (3021 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill