www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / DAWNO MNIE TU NIE BYLO (8455 - wyświetleń)
- Autor dobrosia Dodany 2008-04-07 18:05
Czesc.Dawno tu nie zagladalam.Teraz przejrzalam wszystkie watki i doszlam do wniosku,ze glownym problemem niepelnosprawnych jest nie to,ze sa ignorowani przez zdrowe,sprawne osoby,lecz to,ze niepelnosprawni sami nie wierza we wlasne mozliwosci i schodza na bok,a ich forma obrony jest atak w postaci zarzutow wobec roznych grup spoleczenstwa.Nie wolno stac w cieniu,trzeba walczyc o swoja pozycje.Nie wolno miec pretensji do lekarzy,ze zle lecza,bo na niektore choroby zwyczajnie nie ma lekarstwa i trzeba sie z tym pogodzic i nauczyc zyc.Ja ze swoja choroba borykam sie 20 lat,sa lepsze i gorsze dni,ale nie oskarzam lekarza,ze zla mnie leczy.Mimo,ze mam trudnosci z chodzeniem,bywam w teatrze,filiharmonii,bo takie miejsca nie sa zarezerwowane dla zdrowych.Uzalanie sie nad soba nic nie da.Jezeli sami siebie nie bedziemy sznowali,to trudno oczekiwac,ze nas ktos poszanuje.Czy ktos sie odniesie do tego,co napisalam?Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-07 18:53
Witaj dobrosia!!!
Też mimo swych wad bywam wszędzie ale tu na forum coś sie pogmatwało. Usunęłam się w cień.Pewnie jak zauważyłaś mało jest dawnych znajomych twarzy???
Baw sie dobrze ja znów sobie tylko poczytam o ile będzie co.

ciepluśkie pozdrowionka Ella
Nadrzędny - Autor BERTO45 Dodany 2008-04-07 18:55
witaj DOBROSIA',całkowicie się z Tobą zgadzam i popieram.ja tak samo jak Ty nie uzalam się a działam.mnie też tu dawno nie było a widzę,ze albo się tu sprzeczają albo użalają.piszę ostatni post i chyba tu juz nie zajrzę długo lub wcale.
Nadrzędny Autor BERTO45 Dodany 2008-04-07 18:57
do ELLI-i Ty masz rację,pogmatwało się tutaj.znikam stad.nudno tu i żrzędliwie.pa,pa.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-07 18:57
Dlaczego Berto45
Przeczekaj zawieję i znów będzie dobrze.To już druga wichura za mojej kadencji

pozdrawiam ciplutko
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2008-04-07 20:32
O kurcze,przepraszam.Nie o to mi chodzilo,zeby rozwalac cale towarzystwo.NIE UCIEKAJCIE.Chodzilo mi o to,zeby wziasc sie w garsc i do przodu,a nie zamartwiac sie i narzekac.Pesymizm jest rownie zarazliwy jak optymizm.Wybierzmy wiec optymizm i zarazajmy.Oczywiscie,ze kazdy z nas chce i dazy do czegos lepszego,to naturalne i zdrowe myslenie.Poprzeczke trzeba podnosic i miec jakis cel,bo tylko wtedy zycie ma sens.Na gnusnienie jeszcze jest czas.A wiec glowa do gory i cala naprzod.
Nadrzędny - Autor Milutka Dodany 2008-04-07 20:45
Dobrosia masz rację.Tylko nikt już naszego optymizmu nie potrzebuje.Wolą narzekać.Nie uciekamy,ale chcemy przeczekać tę zawieruchę.Część woli żarty wiersze itp ale część woli dyskusje o chorobach.Ja osobiście tematu chorób unikam bo mi od tego się nie polepszy.Natomiast żartami mogę znieść dużo. Sądzę że wszyscy tu będą zaglądać tak jak i ja.Choć rzadko coś piszę czytam prawie codziennie. Postaram się jeszcze odezwać jutro.

Miłej nocki Milutka
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 09:38
KAŻDEGO ŻYCIE JEST INNE I KAŻDY MA INNE SMUTKI I RADOŚCI MOIM ZDANIEM POWINNIŚMY ROZMAWIAĆ O WSZYSTKIM DZIĘKI TEMU PODZIELIMY SIĘ DOŚWIADCZENIAMI I MOŻ SOBIE POMOŻEMY
Nadrzędny - Autor poczta12 Dodany 2008-04-08 17:50
tak  sie  stym  sie  zgadzam  jestem  niepełnosprawny  bardzo  niektórzy   włazom  sobie  zdrowi  i  ignoruje  niepenosprawnych
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-02 10:05
też po dłuuugim czasie wróciłam na to forum i chyba długo nie pobędę- brak akceptacji mojej osoby
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 10:27
na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-02 10:50
wysłałam kilka postów, Twój jest pierwszą reakcją
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 10:59
ktoś musi zacząć
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-02 11:02
no to padło na Ciebie :-)
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 11:04
ja wiem czy padło poprostu wchodze codziennie czytam i odpisuje:)
Nadrzędny - Autor maclisc Dodany 2008-05-02 11:07
padło, padło :-)
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-02 11:35
ok niech będzie:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / DAWNO MNIE TU NIE BYLO (8455 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill