www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pończocha żelowa ottobocka (1922 - wyświetleń)
- Autor dybowo Dodany 2018-07-23 15:01
witam
chodzę od 10 lat w pończochach żelowych ottobocka, zawsze dwie starczały mi na 12-15miesięcy ulegały normalnemu zużyciu ostatnio po używaniu około pół roku zaczął się odklejać żel od płótna na dole pończochy w konsekwencji odklejony i popękany żel powoduje fałdy które to powodują podrażnienie(zaczerwienienie) na razie nie ma otarć na kikucie na koniec dnia
zauważyłem również że pończochy kupione w ostatnim czasie jakby były cieńsze miej żelu na materiale, czy ktoś ma podobne doświadczenia i może podrążył temat i wie coś więcej w temacie bo nie chcę mi się wierzyć że ottobock zaczął oszczędzać
będę wdzięczny za każde inf.
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2018-08-05 15:37
Standard z tym psuciem jakości.  Możesz wystąpić z reklamacją -  o ile przysługuje.
Nadrzędny Autor Piotr01 Dodany 2018-11-13 23:02
Hejka również używam Ottobock Derma Seal Forte o symbolu 453D4   =  2 i tak jak mój przedmówca zauważyłem że prędzej się zużywają kiedyś starczały mi na 6-8 miesięcy a obecnie wytrzymują około 4 miesięcy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Pończocha żelowa ottobocka (1922 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill