www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Magazynier – praca stacjonarna Poznań (1528 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2018-08-30 08:18
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PLto firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta, Firmy z branży chemii budowlanej,  poszukujemy osoby na stanowisko :

Magazynier – praca stacjonarna w Poznaniu.

Podstawowe obowiązki:
- przyjmowanie i wydawanie towaru za pomocą skanera na podstawie dokumentu WZ lub Faktury VAT,
- kompletowanie produktów na podstawie dokumentu WZ lub Faktury VAT,
- owijanie folią towaru do transportu,
- dbanie o porządek na magazynie,
- wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- uczciwość,
- zaangażowanie,
- skrupulatność.

Oferujemy: 
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pon. do pt. w godz. 7-15, 10-17.
- wynagrodzenie 2100 – 3500 brutto,
- możliwość wysłania na kurs operatora wózka widłowego na koszt pracodawcy,
- po okresie próbnym premia.

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:
pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Nadrzędny - Autor OBPON1 Dodany 2018-11-22 11:39
OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE .
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2023-09-05 09:46
W Bydgoszczy istnieje wiele możliwości magazynowania różnych towarów. Właściciele firm mogą skorzystać z usług profesjonalnych firm oferujących wynajem magazynów. Wynajem magazynu w Bydgoszczy to wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy potrzebują przestrzeni do przechowywania towarów. Dostępność magazynów na wynajem w różnych lokalizacjach pozwala dopasować wybór do indywidualnych potrzeb. Firmy mogą również znaleźć magazyn do wynajęcia w dogodnej lokalizacji, takiej jak centrum miasta lub blisko głównych dróg transportowych.

https://www.jowisz.info.pl/uslugi-magazynowe
Nadrzędny - Autor poli789 Dodany 2024-05-10 07:49
Skoro jesteśmy już w temacie magazynów, to pod uwagę trzeba wziąć skup europalet. Europalety na magazynach używane są w dużych ilościach, więc warto szukać tutaj korzystnych ofert. Poszukując firm, które zajmują się takim skupem trafiłam na ofertę https://paletownia.pl/ - Skup palet Poznań - sprzedaż europalet | PIO-PAL. Myślę, że będzie odpowiednia.
Nadrzędny Autor kolinka Dodany 2024-06-18 16:40
Jeśli macie swój magazyn, to wiadomo, że potrzeba wyposażenia i sprzętu, żeby go odpowiednio urządzić. Oprócz sprzętu takiego jak paleciaki czy wózki widłowe, z pewnością będziecie szukać też solidnych regałów, palet i kontenerów do przechowywania towarów. Obecnie można łatwo zamówić te produkty przez internet. Jednym z takich miejsc jest Hurtownia z wyposażeniem sklepów, magazynów - Vedapol https://vedapol.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Magazynier – praca stacjonarna Poznań (1528 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill