www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Padaczka lekooporna Frisium (1064 - wyświetleń)
- Autor Moni1981 Dodany 2018-10-02 18:31
Witam wszystkich, chciałam zaczerpnąć na forum informacji na temat leku Frisium, który moje dziecko stosuje już ponad rok, jest on dodany do politerapi w skojarzeniu z depakiną chronosphere oraz lamitrin. Wspomnę, że córka przejawiała opóźniony rozwój od samego początku pojawienia się padaczki, skądinąd objawowej. Natomiast od pewnego czasu pojawiły się nasilone problemy zachowania, co skłoniło psychiatrę do postawienia diagnozy autyzm atypowy. Przypuszczam, że zmiany w ośrodkowym układzie nerwowym mają swój wpływ na funkcjonowanie córki, ale zastanawia mnie wpływ leków na rozwój poznawczy, zwłaszcza leku Frisium, proszę jeśli macie jakieś doświadczenia z takim zestawem leków podzielcie się  nim na forum. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-10-03 12:31
Nie to forum - raczej :-(
"...od pewnego czasu pojawiły się nasilone problemy zachowania"
Tak z dobrego serca bez znajomości tematu, ale jako matka bym poszukała innego psychiatry. Nie zaszkodzi zasięgnąć opinii kilku lekarzy.
Nadrzędny - Autor Moni1981 Dodany 2018-10-05 16:12
Witam, dziękuję za komentarz. Miałam nadzieję, że trafiłam na odpowiednie forum, ciężko tak na co dzień móc możliwość porozmawiać z kimś kto ma podobne problemy. Córka jest pod opieką wielu specjalistów począwszy od neurologów, po psychiatrów po psychologów i rehabilitantów. Boryka się z niedowładem połowiczym, ma zeza. Ale obecnie najwięcej problemów sprawia jej zachowanie. Miałam nadzieję, że tu znajdę jakieś wskazówki
. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-10-05 18:57
Tez pozdrawiam i życzę zwykłego SZCZĘŚCIA :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Padaczka lekooporna Frisium (1064 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill