www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Referent ds. administracyjnych (665 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2018-10-04 12:56
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Referent ds. administracyjnych - praca stacjonarna w Piotrkowie Trybunalskim.

Podstawowe obowiązki:
• Segregowanie, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji
• Obsługa w zakresie biurowym i kancelaryjnym
• Sporządzanie raportów
• Archiwizacja dokumentów i pomoc przy prowadzeniu archiwum

Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
• Obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Zdolności organizacyjne
• Odporność na stres
• Dokładność
• Komunikatywność
• Odpowiedzialność
• Przedsiębiorczość

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca od pon. - pt. w godz. 07:00-14:00
• Wynagrodzenie 2250 brutto na m-c plus premia absencyjna 150zł brutto miesięcznie
• Dodatki z ZFŚS na święta do 300zł
• Wynagrodzenie z tytułu święta branżowego Barbórka 15% od wynagrodzenia zasadniczego, wypłacane raz do roku
• Nagroda uznaniowa kwartalna max 10% wynagrodzenia zasadniczego wg oceny przełożonego.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2018-11-23 13:49
OFERTA NIEAKTUALNA, ALE NIE MOŻNA USUNĄĆ
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Referent ds. administracyjnych (665 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill