www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / jak usunąć lekarza z przychodni (3887 - wyświetleń)
- Autor pieszczoszek Dodany 2018-10-07 12:23
W jednej z przychodni w Zgorzelcu jest lekarka która ubliża ludziom ,straszy prokuratorem i wybiega na poczekalnie krzycząc co im jest itd. Jest ona wiecznie nienaturalnie pobudzona jakby brała narkotyki .Byłem w tej sprawie u zastępcy dyrektora placówki ale odpowiedział mi że nic nie może zrobić i że moge skierować sprawe na droge cywilno prawną .Oczywiście gadał coś o tym że będzie słowo przeciw słowu i że wątpi żebym coś wskórał . Jestem na rencie i nie mam pieniędzy na adwokata czy to ma znaczyć że można mi ubliżać i szydzić ze mnie. Informowałem o tym RPP to odesłał mnie do dyrektora i tak się koło zamknęło. Prosze o pomoc bo kiedyś ta lekarka kogoś pobije w gabinecie i oczywiście będą jej wierzyć że została sprowokowana. Dodam że raz widziałem tą lekarke jak przyszła do pracy z podbitym okiem.
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-10-08 16:38
Ciekawostka, może tak być :-(
Porada: nagraj babę na telefon, poproś innych pacjentów, którzy to słyszeli o adres i podaj jako świadków. Wtedy masz wygraną sprawę.
Nadrzędny - Autor pieszczoszek Dodany 2018-10-09 09:19
Nie sądziłem że znajde tutaj kogoś takiego jak ty kogoś kto widzi tylko swój koniec nosa .Jak mam nagrac babe na telefon jak to bite na cztery łapy zwierze które trafiło przez przypadek do zawodu. Co ty myślisz że wszyscy sa tacy głupi i dadzą się nagrywać .Ja nic nie musiałem nagrywac i szukac swiadków bo cała poczekalnia słyszała jej wycia .Jak myślisz pacjęci czy rejestratorki staną okoniem . Wszyscy zastraszeni tylko spuszczają głowy. A może ty byłbyś taki odważny i poszedł za świadka ? Każdy powie ci idx do dyrekcji a dyrektor taki sam jak reszta.Ty wogule umiesz czytac . Wszystko jest w tekście.Jak nie umiesz doradzić to nie pisz do mnie (do nas)
Nadrzędny - Autor buduj Dodany 2018-10-09 15:15
:-) teraz rozumiem.
"...nie pisz do mnie (do nas)" Ilu "was" jest w jednym tobie? :-)
"Co ty myślisz że wszyscy sa tacy głupi i dadzą się nagrywać" - każdego można nagrać, wystarczy dobry smart - nie musisz go wyjmować z kieszeni. No ale jak "oni" mają rentgen w oczach to się nie da :-) ;-)
Poza tym: dobrze radzę idź do swojego lub innego dobrego lekarza psychiatry - na 100% masz schizofrenię :-(
Nadrzędny - Autor pieszczoszek Dodany 2018-10-11 09:28
Wole mieć schize niż to co ty masz . Jak nie potrafisz doradzić to tylko kąsasz na odległość szczerbatymi zębami bo nic innego nie potrafisz robić.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-10-23 18:02
Nikogo nie lubisz? :-( Smutne, współczuję, ale pomóc może ci tylko lekarz.
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-13 11:09
Dokładnie nagraj.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / jak usunąć lekarza z przychodni (3887 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill