www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szkolenia dla elektryków-woj.podkarpackie (Uprawnienia SEP) (750 - wyświetleń)
Autor WH Dodany 2018-10-19 13:36
Firma KONSTAT Sp. z o.o. zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie "Centrum rozwoju kwalifikacji zawodowych elektryków dla województwa podkarpackiego"

Projekt skierowany jest do osób dorosłych mieszkających, uczących się lub pracujących na obszarze woj. podkarpackiego. Status na rynku pracy nie ma znaczenia – w kursach mogą brać udział osoby pracujące, bezrobotne lub bierne zawodowo.

Skorzystaj z oferty bezpłatnych szkoleń i zdobądź uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Eksploatacji i Dozoru.

Szkolenia będą prowadzone równolegle w dwóch blokach tematycznych:
KURSY A - Elektryk ze specjalnością montera sieci światłowodowych
KURSY B - Elektryk ze specjalnością montera systemów fotowoltaicznych

W celu zapewnienia możliwości pełnego uczestnictwa osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu zastosowany zostanie mechanizm racjonalnych usprawnień. Każda osoba z niepełnosprawnościami przystępująca do projektu ma zapewnioną możliwość finansowania specyficznych usług dostosowawczych.

Skontaktuj się z nami:
Biuro Projektu
ul. Chmielna 44
35-317 Rzeszów
tel. 729 962 574
www.elektryk-podkarpacie.pl
rzeszow@konstat.net
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szkolenia dla elektryków-woj.podkarpackie (Uprawnienia SEP) (750 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill