www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Magazynier- praca dla osoby z orzeczeniem Bielany Wrocławski (171 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2018-11-15 14:43
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisko :
Magazynier - praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w miejscowości Bielany Wrocławskie, w powiecie wrocławskim

Podstawowe obowiązki:
• zbieranie towarów w ramach zamówień, z wykorzystaniem skanera kodów kreskowych,
• przygotowywanie i pakowanie towarów do wysyłki,
• dbanie o porządek na stanowisku pracy,
• roznoszenie towarów na półki (części i akcesoria motoryzacyjne).

Wymagania:
• chęci do pracy,
• umiejętność współpracy w grupie,
• logiczne organizowanie swojej pracy,
• kultura osobista.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie od 2500 brutto na okresie próbnym,
• premia od 15% podstawy wzwyż, praca w systemie zmianowym,
• dodatek za pracę w godzinach nocnych, 100% dodatku za nadgodziny (dla chętnych),
• bezpłatny dowóz pracowników na każdą zmianę z 4 punktów we Wrocławiu,
• po okresie próbnym możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, w kwocie 5zł miesięcznie, jak również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie i od następstw NW.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2018-11-15 15:44
Wymagania:
........
zapomnieliście dopisać:
- siła fizyczna/zdrowie psychiczne ;-)
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2019-02-28 22:08
Nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Magazynier- praca dla osoby z orzeczeniem Bielany Wrocławski (171 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill