www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Asystentka Prezesa praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem (1323 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2018-12-06 12:37
OBPON ogłasza rekrutację na stanowisko:

Asystent/ka Prezesa
praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:

•  wsparcie organizacyjne zarządu,
•  prowadzenie terminarza Prezesa, w tym umawianie spotkań,
•  dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
•  redagowanie pism do urzędów,
•  reprezentowanie firmy poza jej siedzibą, w trakcie umówionych wizyt w rożnych instytucjach,
•  różne dodatkowe zadania administracyjne, zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

•  wysoka kultura osobista,
•  bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
•  umiejętna organizacja i zarządzanie własnym stanowiskiem pracy,
•  mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura, w tym rejestrację  korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
•  umiejętność zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie,
•  komunikatywność i otwartość,
•  samodzielność, odpowiedzialność, dyskretność, proaktywność,
•  mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat.B

Oferujemy: 

•  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•  praca od pon. do pt,
•  elastyczne godziny pracy,
•  wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.[Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy.
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2020-07-08 12:42
Ogłoszenie nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Asystentka Prezesa praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem (1323 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill