www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przedstaw się ;) (1022 - wyświetleń)
- Autor odszkodowaniainfo Dodany 2018-12-10 15:31
Dzień dobry, mam na imię Andrzej. zajmuję się tematami jak widać w nazwie użytkownika. Nie będę spamował i podsyłał linków dla podbicia strony. Obiecuję :-) Jestem przedstawicielem największej w kraju kancelarii odszkodowawczej i mam spore doświadczenie w tym temacie. Wcześniej 10 lat temu byłem policjantem i też w tym temacie mogę wiele wyjaśnić lub wytłumaczyć. Od tylu też lat jestem można powiedzieć szczęśliwym emerytem bo przeważnie mundurowi emeryci nie powinni narzekać. Proszę żebyście Państwo zapamiętali że macie tutaj taką osobę której można się o wiele spraw zapytać i poradzić. Nie mówię że wiem wszystko bo nie ma takich osób. Czego nie będę wiedział to się dowiem a mam od kogo :-)
Jestem dla Państwa dyspozycji... Co do tematu o przedstawianiu się to myślę że to dobry pomysł, zobaczymy czy się przyjmie...

Pozdrawiam Wszystkich na Forum

aa
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2018-12-10 18:01
Niespotykana odwaga w necie.
Musisz Andrzeju być niespotykanie odporny na stres (określany jako hejt) albo dopiero zaczynasz przygodę pisania ? (stawiam na to drugie)
To co się czyta w necie w komentarzach pod artykułami przyprawia o zawrót  głowy.
Tutaj też zdarza się czytać podobne komentarze, które zniechęcają do opisywania siebie a szczególnie bliskich i ujawnianie szczegółów z życia.
Ale to się okaże gdy troszkę popiszesz na tym forum.
Ja w każdym bądź razie zalecam dużą ostrożność w ujawnianiu szczegółów.
Nadrzędny Autor odszkodowaniainfo Dodany 2018-12-10 19:48
nie widzę tu żadnej odwagi. nie mam nic do ukrycia. deklaruję swoją pomoc osobom które być może się do mnie o nią zwrócą. oczywiście nie mam zamiaru o wszystkim pisać na forum ale są sprawy które można spokojnie poruszać publicznie z korzyścią dla wszystkich czytających. Tak jak napisałem w opisie profilu lubię pomagać. podobno dobro powraca ;-) dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

aa
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przedstaw się ;) (1022 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill