www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Operator maszyn piekarniczych/pakujących - z orzecz Wrocław (211 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2019-02-28 07:34
Nasz Klient, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn piekarniczych bądź pakujących – praca dla osoby  z orzeczeniem o niepełnosprawności we Wrocławiu

Jeśli chcesz rozwijać swój potencjał, zadbamy o to! Stawiamy na dobre relacje i twój optymizm.  Twój przyszły pracodawca to lider w produkcji wyrobów gotowych, laureat nagrody Forbes w związku z szybkim rozwojem swojej działalności. Przeczytaj czy to właśnie Ciebie szukamy!

Podstawowe obowiązki:
- przygotowanie maszyn do produkcji,
- przezbrajanie maszyn piekarniczych bądź pakujących,
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych, formowania wyrobu,
- prowadzenie dokumentacji związanej z pracą rządzeń, zawierającej uwagi co do regulacji, czasu awarii i napraw,
- selekcja odpadów poprodukcyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
- zdolności manualne i umiejętności techniczne,
- na stanowisku Operatora maszyn piekarniczych oczekujemy doświadczenia w piekarnictwie,
- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,
- gotowość do pracy w trybie zmianowym, dyspozycyjność, szybkie reagowanie na nagłe sytuacje.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,
- wynagrodzenie 3200-4000 brutto, premia miesięczna do 20% wynagrodzenia, premia roczna, premia za polecenie pracownika,
- opieka medyczna Luxmed, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie grupowe

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi aw Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.  Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV. Zapraszamy do aplikowania na inne nasze ogłoszenia lub do zarejestrowania się na naszym portalu rekrutacyjnym www.praca.obpon.pl - nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie zostanie zarejestrowane w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2019-04-10 10:46
Ogłoszenie nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Operator maszyn piekarniczych/pakujących - z orzecz Wrocław (211 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill