www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Analityk internetowy - praca zdalna (1678 - wyświetleń)
- Autor Origen Dodany 2019-04-08 08:47
ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: 15604) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Analityk internetowy (praca zdalna)

Zakres obowiązków:
● wyszukiwanie określonych informacji w Interenecie
● wstawianie do excela informacji wg określonych kryteriów
● wstawianie do excela linków i zdjęć
● korzystanie z poczty elektronicznej
● przesyłanie pocztą elektroniczną różnych plików

Od Kandydata/ki oczekujemy:
● dobrej znajomości obsługi komputera i programów MS Word, MS Excel
● umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą oraz wyszukiwania informacji
● zaangażowania w powierzone obowiązki, dokładności, precyzji
● mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku analityk internetowy

Oferujemy:
● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
● pracę zdalną, elastyczny czas pracy w przedziale godzinowym 6:00 - 15:00
● pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
● szkolenie wprowadzające

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego, który jest tutaj:

https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Analityk-internetowy/5020-4465-25-6a8-2736.html

Jeśli link nie jest aktywny, prosimy go skopiować do przeglądarki.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzul:

➢ Zgoda wymagana: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

➢ Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. w tym innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV, przez ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

➢ Zgoda dobrowolna: „Wyrażam zgodę na udostępnienie danych dotyczących mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie zgodnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO”.

Administratorem danych osobowych jest ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-443) przy ul. Józefa Marcika 12. Kontakt: Dział Rekrutacji e-mail: praca@origen.com.pl, tel. 536 773 589 Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27.04.2016 dalej RODO w celu realizacji procesów rekrutacji trwających obecnie lub w przyszłości. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji trwającego obecnie lub w przyszłości i nie będą przekazane innym podmiotom.
Nadrzędny - Autor pp_1990 Dodany 2019-04-08 09:23
Staż szansą dla Ciebie!
Firma HELPIK oferuje  staż  dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności z REALNĄ MOŻLIWOŚCIĄ na zatrudnienie tuż po nim. Daj sobie szansę i sprawdź się na jednym z następujących stanowisk:
•  Handlowiec,
•  Informatyk,
•  Administrator strony internetowej,
•  Pracownik biurowy,
•  Analityk internetowy,
W zależności od zajmowanego stanowiska będziesz m.in.  udzielał informacji klientom internetowym sklepów www.helpik24.pl, www.comiesieczni.pl, www.sum-it.pl,  zarządzał i administrował  wspominanymi stronami, czy analizował wszelkie potrzebne dane i informacje, pod kątem zwiększenia sprzedaży.
Co nas wyróżnia od innych podobnych firm i dlaczego to właśnie u nas warto podjąć staż?
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem z dużym potencjałem, który dodatkowo idzie pod prąd – większość naszej załogi to osoby z różnymi niepełnosprawnościami! 
Dzięki szerokiemu asortymentowi wyrobów przeciwżylakowych, ortopedycznych, środków pomocniczych tj. pieluchomajtki, cewniki, sprzęt stomijny, wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego, sprzętu specjalistycznego, kosmetyków i środków pielęgnujących realizujemy dużo projektów mających wpływ na obsługę naszych klientów . Oferujemy szeroki zakres usług medycznych, ortopedycznych i informatycznych.
Mimo iż nie miałeś styczności z wyżej wymienionymi czynnościami, do ich wykonania wystarczy chęć nauki i znajomość pakietu Office. Na okresie stażowym poznasz środowisko pracy w stopniu wystarczającym do swobodnego wykonywania obowiązków.
Wymagania:
Znajomość pakietów biurowych typu Microsoft Office;
Umiejętność instalacji MS Windows (w przypadku Informatyków)
Chęć rozwoju
Oferujemy:
Interesującą i rozwijająca pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
•  Tel - 696 310 044
•  E mail -  dawid.ozog@helpik24.pl
Nadrzędny Autor SwP Dodany 2019-07-15 10:58
Zapraszam do wystawienia BEZPŁATNIE oferty pracy na stronie www.sprawniwpracy.com Serwis jest poświęcony aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych
Nadrzędny Autor lukaszkozlowski Dodany 2024-05-14 07:34
Aktualne jeszcze?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Analityk internetowy - praca zdalna (1678 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill