www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy znacie te fundację? (2237 - wyświetleń)
- Autor Maria Ivuć Dodany 2019-04-12 09:43
Mój syn polubił na facebooku stronę o nazwie Fundacja Neuron Plus. Ktoś słyszał o tej fundacji? Wiecie czym się zajmuje ta fundacja??? Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kmielczarek Dodany 2019-04-12 10:16
Poszukałam i to raczej dość nowa fundacja. Na stronie mają, że zajmują się tym, żeby nas nie wykluczać z powodu niepełnosprawności... Pożyjemy zobaczymy jak się temat rozwinie bo narazie ja tam się czuje wykluczona - nawet gdy próbuje wyjechać z domu to na klatce zdążą mnie wykluczyć bo nie ma podjazdów dopiero o niego walczymy. Też Cię pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor lukkarw Dodany 2019-04-12 10:34
Też polubiłem Fundację Neuron + bo to nic nie kosztuje a może komuś pomogą. Znacie jakieś inne takie zupełnie nowe fundacje? Które się pojawiły ostatnio.
Nadrzędny Autor lokom.kola Dodany 2019-09-24 07:37
to nowa funkacja która zajmuje sie tym by nie wykluczać niepołnosparawnych a to jest moim zdaniem dobre by takie coś powstała i sie rowijało :-)
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-09 08:41
ja znam fundacja Avalon
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-09 08:20
Witam zawsze warto szukać kto szuka nie błądzi jak to mówią.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Czy znacie te fundację? (2237 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill