www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawność genetyczna? (2283 - wyświetleń)
- Autor miamalic Dodany 2019-04-15 12:18
Ostatnio od znajomej dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak niepełnosprawność genetyczna. Przyznam, że pierwszy raz spotykam się z tym określeniem, a w sieci również niewiele mogę znaleźć na ten temat. Temat jest dla mnie o tyle interesujący, ponieważ w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy starać się o dziecko. Wiecie coś więcej na ten temat?
Nadrzędny - Autor kmielczarek Dodany 2019-04-15 12:35
Jeżeli staracie się o dziecko to przestań bać się na zapas. Zróbcie sobie zwykłe badania krwi, idź do ginekologa, powiedz mu że planujecie ciążę, bierz kwas foliowy...
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-08 12:16
Dokładne zgadzam się .
Nadrzędny Autor lukkarw Dodany 2019-04-15 12:38
O niepełnpsprawności genetycznej możesz tutaj poczytach https://stopbarierom.pl/ to jest kampania właśnie na rzecz osób niepełnosprawnych, zagrożonych wykluczeniem przez niepełnosprawność genetyczną
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-06 12:24
Niepełnosprawność może być genetyczna i dlatego boję się zdecydować na dziecko, aby ono nie odziedziczyło po mnie tego jak ja to mówię "cholerstwa".
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Niepełnosprawność genetyczna? (2283 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill