www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Obejrzałem spoty reklamowe wszystkich partii (269 - wyświetleń)
- Autor Kropek Dodany 2019-05-18 17:21
W większości zajmują się krytyką przeciwników.

ale znalazłem tych co nie krytykują innych ale coś oferuję.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-05-20 13:51
pewnie w promocji ;-) .
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-05-20 14:47
Ostatnio "prowadząca partia" szuka sprzymierzeńców wśród ON. 500 dodatku dla tych co nie maja prawa do renty ani emerytury!. Długo to trwało zanim zobaczono "nędze" w takich rodzinach które musiały odmawiać sobie aby nakarmić osobę którą z racji rodziny musieli się opiekować
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2019-05-20 16:43

>Długo to trwało zanim zobaczono "nędze" <

Trwało długo a zapewne by jeszcze trwało,- tylko widmo porażki im w oczy zajrzało. Ech..... Jesienią kolejny festiwal rozdawnictwa naszych (budżetowych) pieniędzy ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-05-21 10:41
prawo i sprawiedliwość, ale nasza . To motyw przewodni tej partii i pokazywanie paluszkiem na innych nie pomoże . Mimo tak dobrej koninktury gospodarczej zacznie tracić poparcie znacxznie wcześniej niż przypuszczali jego doradcy . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2019-05-21 18:50
Mylisz się i to bardzo :-( PIS wygra - 90% społeczeństwa ich popiera. Spróbuj gdzieś oficjalnie skrytykować PIS ;-) Nigdy tego nie zrobiłeś, a ludzie chcą kasy i ją dostają - nie ważne ile :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Obejrzałem spoty reklamowe wszystkich partii (269 - wyświetleń)