www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Telepraca czas dojazdu do firmy - wykonanie dodatkowej pracy (35 - wyświetleń)
Autor mini21 Dodany 2019-08-04 15:01
Dzień dobry.

Chciałbym prosić o pomoc w rozwiaz problemu.

Czy pracownikowi zatrudnionemu jako TELEPRACOWNIK na pełen etat ze wskazanym miejscem wykonywania pracy - miejsce zamieszkania przysługuje wliczneie czasu dojazdu do siedziby firmy w celu wykonania dodatkowych czynności do dziennego czasu pracy?

Do pracy dojeżdżam raz na miesiąc.
Problem w tym że nie jestem zmotoryzowany więc muszę korzystać z komunikacji miejskiej.

Niestety, moja firma mieści się poza granicami miasta i jeżdżą tam tylko autobusy międzystrefowe.
Co za tym idzie - raz na 2 godziny.
Tak więc łączny czas dojazdu do firmy zajmuje mi 2 - 3 godziny w jedną stronę.

Żeby dojechać na 8 rano (jest to w zasadzie niemożliwe bo nawet autobusy nie jeżdżą) muszę wyjść z domu ok. 5 - 6 rano.

Pracując 7 godzin dziennie (znaczny stopień, całkowita niezdolność) i odliczając od tego czas dojazdu i powrotu - wychodzi że w firmie powinienem spędzić 3 godziny.

Bardziej obrazowo - pracuje w domu.
Pracodawca rząda ode mnie dojazdu do siedziby firmy co zajmuje od 2 do 3 godzin w jedną stronę.
Czy czas dojazdu wlicza się w dobowy czas pracy?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Telepraca czas dojazdu do firmy - wykonanie dodatkowej pracy (35 - wyświetleń)