www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Rodzeństwo osób z niepełnosprawnością (1078 - wyświetleń)
Autor mar_kosz Dodany 2020-02-19 22:34
Drodzy Forumowicze!

Jestem studentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydziału Pedagogicznego i specjalizacji – Edukacja i rehabilitacja dziecka z niepełnosprawnością intelektualną w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie jestem na etapie prowadzenia badań, których celem jest zebranie informacji na temat funkcjonowania rodziny z dzieckiem z niepełnosprawnością z perspektywy rodzeństwa. W związku z tym poszukuję dorosłych osób posiadających rodzeństwo z niepełnosprawnością do przeprowadzenia badań potrzebnych do napisania pracy magisterskiej. Jeśli ktoś z Was posiada takie rodzeństwo (albo ktoś z waszych znajomych) to może chcielibyście wziąć udział w prowadzonych przeze mnie badaniach. Badanie odbywa się online i zabiera 15 minut z waszego czasu.
Poniżej podam linki do ankiety i dwóch formularzy. Jeśli ktoś z Was ma czas, spełnia kryteria i zechce mi pomóc to będę bardzo wdzięczna.
Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Ankieta - https://forms.gle/tzzssi5sbKidUMtR6

Skala Oceny Rodziny - https://forms.gle/FRTgQBFmbSAYJUCs7

Skala Postaw Rodzicielskich - https://forms.gle/r8jrwN6RwsScwku6A
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Rodzeństwo osób z niepełnosprawnością (1078 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill