www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / niepelosprawni na bruk (1082 - wyświetleń)
- Autor zs Dodany 2020-04-27 13:59
Niestety po raz kolejny jesteśmy świadkami dyskryminacji osób niepełnosprawnych przez polityków związanych z PIS a wcześniej z Porozumieniem Centrum. W woli przypomnienia pierwszy raz przeciw dorabiającym rencistom wystapił w 2008r. prezydent PIS ŚP.L.Kaczyński wetując ustawę przygotowana przez rząd PO-PSL, która umożliwiała dorabianie bez ograniczenia świadczenia, drugi raz rząd prawicowy wystąpił przeciw ON niepodwyższając świadczenia opiekunom no i teraz niestety doświadczamy tego trzeci raz, ale obecna sytuacja to jest jak "eutanazja" w białych rękawiczkach. Dla wielu z nas praca jest "lekarstwem" albo zarobkiem ostatnimi siłami na lekarstwo, sprzęt ortopedyczny itp. CZy ktoś wystąpi za NAMI !!!
Nadrzędny Autor nairam Dodany 2020-04-28 15:19
"CZy ktoś wystąpi za NAMI !!!" -  oczywiście,  senator Jan Filip Libicki - przynależność partyjna ? a tam, "jak się chce psa uderzyć, kij się znajdzie"
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / niepelosprawni na bruk (1082 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill