www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Szkolenia finansowane przez pracodawcę (1539 - wyświetleń)
- Autor Basik Dodany 2020-05-10 09:14
Witam, proszę o opinię w poniższej sprawie. Pracownik o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Pracuje 7 godzin 5 dni w tygodniu. Pracodawca płaci za szkolenie pracownika. Jednakże szkolenie odbywa się w weekend po okolo 8 godzin. Czy szkolenie powinno być traktowane tak samo jak praca? Czy pracodawca może jednak żądać zwrotu pieniędzy za szkolenie od pracownika? A może wystarczy zwykłe pismo że pracownik wyraża zgodę na takie szkolenie. Zaznaczam to pracownik wniósł prośbę o finansowanie tego szkolenia. Proszę o poradę.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2020-05-12 13:40
Ponieważ na pytanie nie pojawiła się żadna odpowiedź, a akurat jest spoza mojego zakresu wiedzy:

Centrum Integracji nie obsługuje już raczej tego forum. Proponuję konsultację telefoniczną: dane kontaktowe są tutaj (link), w części Centra Integracja. Można także zadać to pytanie na specjalistycznym forum prawnym: https://forumprawne.org/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Szkolenia finansowane przez pracodawcę (1539 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill