www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ekstra dom dla Ciebie (2685 - wyświetleń)
- Autor Tomekpl Dodany 2020-09-16 13:58
Czy chciałbyś żyć bardziej naturalnie? Czy interesują Cię zdrowe i naturalne warunki? Bardzo polecam domy z gliny. Pewnie wszyscy powiecie, że już się takich nie robi i że jest to przestarzałe. Nieprawda! W dzisiejszych czasach domy z gliny to naprawdę świetnie rozwiązanie dla tych, którzy pragną żyć zdrowo i naturalnie, a do tego nie być uczulony na pyłki i nie być odizolowany od przyrody. https://golem-dom.pl/ Często dochodzi do takich sytuacji, że nie ma w waszym domu odpowiedniej cyrkulacji powietrza, a ten minus może się przyczynić do ogromnej wilgoci i grzyba, który jest rakotwórczy. Trzeba takiego grzyba wycierać i używać specjalnych środków czystości. Oczywiście taka sytuacja nie powstanie, kiedy macie dom zrobiony z gliny. Ponieważ Glina ma specjalne właściwości wchłaniania, do tego zimą bardzo dobrze trzyma ciepło, a latem chłodzi całe mieszkanie. Jeśli jesteście zainteresowani domem z gliny, to zapraszam do przeczytania strony https://golem-dom.pl/tynki-gliniane Dom z gliny, to naprawdę świetne rozwiązanie!
Nadrzędny Autor lobel Dodany 2020-10-29 19:52
dom z gliny ? w dzisiejszych czasach no cóż dość kontrowersyjne
Nadrzędny Autor Latju65 Dodany 2020-11-10 14:20
Zdecydowanie bardziej mi się widzi postawić dom w tradycyjnej zabudowie, a meble wybrać z pomocą obsługi w https://www.vox.pl/dip-salon-poznan-salon-firmowy-15. Jako, że jestem osobą z niepełnosprawnością obsługa godnie bierze to pod uwagę.
Nadrzędny - Autor furtys Dodany 2023-06-21 07:17
Poszukuję zasłon granatowych do mojego pokoju dziennego https://firanybachowice.pl/84-zaslony-granatowe-niebieskie-blekitne. Czy to dobry kolor do tego pomieszczenia? Czekam na Wasze sugestie i inspiracje!
Nadrzędny - Autor dżastaś Dodany 2024-01-27 03:42
Ok.  A  co  z  wyposażeniem, skoro już macie dom?  Czy  macie  cos już na oku, jak chodzi o  meble?   Ja  właśnie znalazłam firmę maxdesign-meble.eu    i  powiem wam, że chyba  zdecyduję się na  zakup u nich.  Ich meble  śmiało muszę rzec, że są niepowtarzalne i   na pewno będą kształtować  wizerunek mojego  domu. Także naprawdę super....
Nadrzędny Autor poli789 Dodany 2024-03-22 01:04
Jeśli jesteście właśnie na etapie budowy domu, to wydaje mi się, że trzeba wiedzieć, do jakich miejsc warto się zgłosić. Myślę, że ciekawym rozwiązaniem będzie oferta firmy https://btstal.pl/ - Hurtownia stali, skład, sprzedaż, producent | BT Stal. Znajdziecie u nich między innymi pręty zbrojeniowe, więc koniecznie sprawdźcie, co i jak.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Ekstra dom dla Ciebie (2685 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill