www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent na imieniny dla dziadków (617 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2021-04-28 06:46
Co na imieniny dla dziadków?
Na urodziny też dostają prezent więc nie chcę by kwota przekroczyła w sumie 150 zł
Nadrzędny Autor tessla Dodany 2021-04-28 08:54
Pudełeczko pamiątkowe. Może dla dziadka alkohol, dla babci biżuteria, jakaś szkatułka. Myślę, że te poduszki ze zdjęciami to fajny pomysł, albo jakieś duże zdjęcie a antyramie.

Jeśli jednak chcesz sprezentować jeden prezent dla ich dwojga, polecam kosz ze smakolykami:
https://www.lubelska.tv/wiadomosci/9496,kosz-slodkosci-to-wyszukany-prezent-na-kazda-okazje-co-wybrac

Na stronie jest opisane, czemu możę być to taka dobra opcja.
Nadrzędny Autor ron33 Dodany 2021-05-18 12:29
To, co zostało tutaj wspomniane, to tylko jedna z opcji. Myślałeś może o kosmetykach np. jakichś perfumach? Nie wiem wprawdzie jakie zapachy preferują twoi dziadkowie, dlatego podpowiem Ci, ze warto wybierać w miejscach, gdzie jest szeroki wybór perfum. Takim miejscem jest np. https://www.ezebra.pl/ ta drogeria internetowa. Sam ostatnio szukałem prezentu dla żony, to trochę wiem. Moja ukochana wybrała sobie właśnie perfumy jako prezent. Tylko takie bardzo konkretne. Problem polegał na tym, że nigdzie nie mogłem na nie trafić, a szukałem w różnych miejscach. Dopiero we wspomnianej drogerii w internecie udało mi się znaleźć te odpowiednie. Na szczęście udało się je znaleźć, a żona była zadowolona z otrzymanego podarku. Wracając jednak do tematu, to takie perfumy to dobry prezent, który poza tym może się przydać na co dzień. W końcu zawsze warto mieć odpowiednie perfumy w zanadrzu. Daj znać, co ostatecznie wybrałeś i czy spodobało się twoim dziadkom. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
Nadrzędny Autor gimpel Dodany 2021-05-20 13:54
Co do urodzin i imienin dla moich dziadków to ja kupowałem im przez lata jakieś gadżety bo to lubili dostawać, teraz widzę że w lantre.pl mają promocje fajne na sprzęty od apple więc może im telefony zamówię bo wspominali że chcieli by mieć nowe smartfony. Z wnukami innymi się złożymy.
Nadrzędny Autor papaja Dodany 2021-10-05 09:58
Hm, w sumie ciężko powiedzieć. Ja bym kupiła coś, co faktycznie jest mi potrzebne. Pewnie sami sobie odmawiają wiele rzeczy :-) Zawsze możesz zajrzeć na stronę https://dobryitani.pl/ i się zainspirować. Tym bardziej że mają tutaj mnóstwo recenzji najróżniejszych produktów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent na imieniny dla dziadków (617 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill