www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / WNIOSEK AKTYWNY SAMORZĄD (2632 - wyświetleń)
- Autor ELA2686 Dodany 2021-05-10 15:09
CZY WNIOSEK O DOFINANSOWANIE DO PROTEZY W PROGRAMIE AKTYWNY SAMORZĄD MOGĘ ZŁOŻYĆ W WERSJI PAPIEROWEJ CZY TYLKO PRZEZ PROFIL ZAUFANY. WYSŁAŁAM LISTEM POLECONYM DO PCPR I DOKUMENTY WRÓCIŁY. CZY TO JEST W PORZĄDKU
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2021-05-11 17:14
Ogólnie wygląda na to, że wnioski są przyjmowanie zarówno elektronicznie, jak i w formie papierowej (tu np. informacje z MOPS Zielona Góra oraz PCPR Warszawa), ale na stronach części ośrodków podawane są tylko informacje o wnioskach elektronicznych – wygląda na to, że część ośrodków nie bardzo chce wnioski papierowe.

Wydaje mi się, że jeśli istnieją jednocześnie obie formy, to wersja papierowa nadal powinna być uznawana nie tylko w Warszawie czy Zielonej Górze a wszędzie. Ale pytanie o to, czy wolno im odmówić przyjęcia wniosku papierowego można zadać infolinii PRFON ds. "Aktywnego Samorządu" – konsultant powinien wiedzieć lepiej ode mnie: (22) 581 84 10

Problem polega na tym, że nawet jeśli infolinia potwierdzi, że wniosek powinien być też przyjęty papierowo, to nadal pozostaje kwestia „wykłócania” się o to ze swoim lokalnym urzędem.
Nadrzędny Autor Dynia Dodany 2021-05-14 13:23
Zgadzam się. Wszystko to jest dobra wola urzędnika. Ja bym się wykłóciła, że MUSZĄ przyjąć. 2x złożyłam wnioski przez SOWe, a 2 kolejne wysłałam, tak jak Ty, pocztą. Wszystko przyjęli. Urzędnik ma obowiązek przestrzegania przepisów, a one mówią, że możesz nawet złożyć dyspozycje do protokołu. Więc moim zdaniem Twój MOPS rżnie sobie w ...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / WNIOSEK AKTYWNY SAMORZĄD (2632 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill