www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chciałam odp. na.., a wyskoczył mi nowy wątek;) (13412 - wyświetleń)
- Autor Zośka Dodany 2021-05-20 20:31
Niech będzie. Macie malutko emotikonek, które czasem są niezbędne. Czytam jak naskakujecie na Norbiego, a on ma zupełnie logiczne pytania i wątpliwości!:-(
Ja "wlazłam" tutaj w zupełnie innej sprawie. Kilka dni temu na szerokim chodniku natknęłam się na idące szeroko: niską matkę, wysoką córkę z dawnem i psem na lince za 1,50. Obie niestety podobne do siebie. Ominęłam je, ale coś powiedziałam o dystansie w zw. z psem. No i się zaczęło. Ja już dawno daleko w sklepie, ale słyszę chamskie krzyki i dopytywania mamuśki! Klienci zdegustowani... Co z wami O.N z downem, a właściwie z rodzicami? Czujecie się winni - może słusznie, ale nie atakujcie innych ludzi! Ja idąc nie widzę czy to down, czy debil -mijam człowieka! Jednak O. N. wymagają, aby ich WIDZIWEĆ i traktować inaczej- lepiej?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2021-05-21 07:58
Nie wszyscy. Cham zawsze będzie chamem i nie ma na to wpływu to jaką ma sprawność fizyczną. :-)
Nadrzędny Autor Zośka Dodany 2021-08-03 18:36
Fakt ;-)
Nadrzędny - Autor Dynia Dodany 2021-08-04 13:42
To ja dorzucę coś od siebie. Jadę sobie wózkiem po chodniku. Do wózka mam podczepioną małą przystawkę przypominającą przód od hulajnogi. No i idzie taka madka polka z bombelkiem całą szerokością chodnika. No to kulturalnie mówię "przepraszam" żeby móc przejechać (prędkość na liczniku 6,5km - więc tempo umiarkowanie szybkiego pieszego a gdy zbliżyłam się do niej dodatkowo zwolniłam). A ta jak na mnie nie naskoczy, że z tymi ROWERAMI to nam się już w doopach poprzewracało, że dzieci jej rozjadę, że mam jeździć ulicą a nie chodnikiem. Zbierałam chwilę szczękę z podłogi ale szybko ochłonęłam i doradziłam jej żeby poszła do okulisty bo nie odróżnia roweru od wózka inwalidzkiego. 
Nadrzędny - Autor Zośka Dodany 2021-09-15 12:12
Dynia to ostatnio niestety typowe :-( Ludzie ludzi nienawidzą i mam 99% pewność, że to zrobił PIS.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2021-09-15 16:51
Dobrze, że nie 100% :-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chciałam odp. na.., a wyskoczył mi nowy wątek;) (13412 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill