www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak leczyć zawroty głowy (994 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2021-05-21 08:17
Czy macie moze jakies skuteczne sposoby na zawroty głowy? Niedawno wrócilem ze szpitala i mam z nimi problem. Jak wzmocnić organizm?
Nadrzędny Autor orszulka Dodany 2021-05-21 09:11
Przede wszystkim pozytywne myśli. Spokój, pij soki z pokrzywy połączone z innymi owocami i warzywami, zakwas z buraka, dodaj do sałatek, surówek olej z lnu złocistego. Zamiast cukru miód wcześniej zalany letnią wodą do tego sok z cytryny. Jedz 5,6 posiłków dziennie. Mniej, a często.

Zerknij sobie jeszcze na stronę:
https://infosenior.pl/zawroty-glowy

Na stronie jest opisane, jakie mogą byc przyczyny zawrotów glowy. MOim zdaniem nie powinnieneś tak tego ignorować. Jeśli nadal będziesz miał takie problemy, polecam skontaktować się z lekarzem. I to koniecznie!
Nadrzędny - Autor ron33 Dodany 2021-05-26 14:50
Możesz stosować ogólnie pojęte preparaty na zwiększenie odporności, zobacz na przykład tutaj http://zatogrip.pl/krople-dla-dzieci/ Nie jest on tylko dla dzieci (jeśli chcesz uniwersalny), więc śmiało możecie go stosować. Taki preparat powinien zawierać na przykład wyciągi z roślin, podstawowe witaminy (lub te, których brakuje w naszej diecie) oraz inne elementy - magnez, cynk, selen... Do tego wieczorami napar z passiflory (męczennica cielista) i będziesz jak nowy.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2021-05-27 17:49
ro33, orszulka, bertek odpowiem Wam jednocześnie na wasze reklamy których nie przeczytałem. Najlepiej idźcie na karuzelę efekt murowany jak nie za jednym to za kolejnym przejazdem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak leczyć zawroty głowy (994 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill