www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kamica nerkowa (549 - wyświetleń)
Autor ron33 Dodany 2021-06-06 16:43
Jak walczyć z kolką nerkową? Ból jest nie do zniesienia, nie wiem z czym go porównać? Wiem, że przyjmuje się niesteroidowe leki przeciwzapalne, które są dostępne bez recepty, tutaj https://www.dbajonerki.pl/schorzenia-nerek/atak-kolki-nerkowej-objawy trochę o tym przeczytałem. Ale jak sobie z czymś takim jeszcze radzić? Od jakiegoś czasu opiekuję się moim tatą i ma czasami takie napady. Niestety trzeba pilnować diety przy tym schorzeniu, czyli kamicy nerkowej. Jednak z tym też mam niemałe problemy. Do dziś nie mogę przekonać mojego ojca, żeby całkowicie odstawił kawę, ale i tak jest postęp, bo pije ją tylko raz w ciągu dnia, a nie trzy jak to jeszcze niedawno się odbywało. Jeśli ktoś może polecić jakieś ciekawe przepisy w diecie dla osób z kamicą, to chętnie przygarnę, bo mój staruszek już zaczyna marudzić na jadłospis, który codziennie dostaje. Staram się to jakoś urozmaicić, ale każdemu czasami kończą się zapasy kreatywności i nie jest w stanie wykrzesać nic więcej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kamica nerkowa (549 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill