www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wstawienie korony zębowej w Gdansku (981 - wyświetleń)
- Autor bertek Dodany 2021-07-21 12:02
Gdzie w Gdańsku warto jest wybrać się na wstawienie korony zebowej? NIe mam dolnej 5 i chcę uzupelnić, zastanaiwam się nad złotą ;-)
Nadrzędny Autor kowals Dodany 2021-07-22 08:59
No daj spokój ! Kto teraz wstawia sobie złote korony :D Moja mama miała ale nie wiem kiedy sobie je zakładała - może w latach 70 -tych.... Obecnie nikt już takich rzeczy nie robi. Korona porcelanowa jest o wiele tańszym rozwiazaniem niemniej nic nie da CI takiej wygodny jak implant, który w zasadzie jest tak taki sam jak ząb, który straciłeś. Nie jest to tanie rozwiązanie jeśli jednak posiadasz odpowiednie fundusze to warto. Sama jakiś czas temu zainwestowałam i wstawiłam sobie dwa implanty w miejsce dwójki i trójki w dolnej szczęce.
Jesteśmy z tych samych rejonów jak widzę. Implanty https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/oferta/implantologia możesz założyć sobie w Klinice Stomatologicznej K2 Dental ( w linku numer telefonu pod którym można się tam umówić na wizytę). Ja również bałam się bólu ale okazało się, że nie jest to bolesne. Wszystko odbyło szybko i sprawnie.
Nadrzędny Autor Dzadza Dodany 2021-09-23 12:06
JA polece tego stomatologa bo jest naprawde super :-) https://www.royal-dental.pl/ tu naprawicie swoje zeby i zrobicie licowki czy wstawicie implant
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wstawienie korony zębowej w Gdansku (981 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill