www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Koronawirus i przeciwciała (876 - wyświetleń)
- Autor AlanWeb Dodany 2021-10-14 11:29
Jak długo przeciwciała pozostają w moim organizmie po przebyciu koronawirusa? I jak można to sprawdzić? Czy nowoczesne laboratoria pracują nad dalszym badaniem tej kwestii? Co o tym sądzisz?
Nadrzędny Autor WeigelP Dodany 2021-10-14 13:42
Cóż, nawet nie wiem. Widzę to tak, że trwałość przeciwciał w twoim ciele zależy od twojego organizmu i wirusa, którego miałeś. Myślę też, że są laboratoria, które badają, jak długo przeciwciała żyją w organizmie i tym podobne rzeczy.
Nadrzędny - Autor TeddyBear Dodany 2021-10-14 16:26
Moja praca w tej chwili związana jest z badaniami nad przeciwciałami przeciwko koronowirusom. I chcę Państwu powiedzieć, że takie badania są obecnie prowadzone w całej Polsce. To bardzo dobrze, ponieważ wkrótce spodziewana jest trzecia fala koronawirusów. W celu uzyskania prawidłowych i prawdziwych wyników stosujemy wyłącznie dobrej jakości materiały diagnostyczne firmy https://www.gentaur.pl/. Możesz być spokojny. Koronowirus jest aktywnie zwalczany
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2021-10-14 18:49
Tedy. Jakoś Ci nie wierzę tzn wierzę, jak naczelnemu kłamczuszkowi mateuszkowi.
Po pierwsze wszędzie mówi się o czwartej fali. Czy Ty masz bardziej prawdziwe informacje - jestem skłonny Ci przyznać rację - jeśli to poprzesz jakimiś argumentami.
Może jednak to nieprawdziwe i nieprawidłowe diagnozy firmy którą reklamujesz?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Koronawirus i przeciwciała (876 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill