www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wstrzymanie świadczenia (2579 - wyświetleń)
Autor Kubi090420 Dodany 2021-12-09 11:35
Dzień dobry czy mogłabym się dowiedzieć czy prawnie wstrzymali mi świadczenie pielęgnacyjne .Syn miał orzeczenie o niepełnosprawności ważne do 31października 2021 wydane przez  powiatowy urząd najpierw pani z urzędu zadzwoniła powiedziała że będziemy mieli przedłużone wypłatę świadczenia pielęgnacyjnego ze względu na covid poczym na drugi dzień wstrzymali nam wypłatę ze względu na to że w czerwcu  ZUS przyznał synowi rentę i stopień umiarkowany.I jak to jest kiedy pojechałam do powiatówki aby od nowa złożyć wniosek pani w urzędzie powiedziała że mam tego nie robić bo cały czas jest ważne to orzeczenie wydane przez nich i urząd nie miał prawa wstrzymać a to orzeczenie z ZUS było tylko do rety a ja mam prawo posługiwać się takim orzeczeniem które jest dla nas korzystne czy ktoś może mi wyjaśnić jak to jest naprawde
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Wstrzymanie świadczenia (2579 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill