www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Redaktor serwisów informacyjnych - Przemyśl (726 - wyświetleń)
- Autor OBPON1 Dodany 2022-04-25 23:04
Od ponad 20 lat Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp.k. angażuje się w budowanie rynku pracy, ukierunkowanego na dojrzałą, odpowiedzialną politykę personalną, będącą symbolem etyki w biznesie i otwarcia na potrzeby osób z niepełnosprawnościami.

Do naszego Zespołu w siedzibie Spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Redaktor serwisów informacyjnych - Przemyśl

Zakres obowiązków:

• zarządzanie treścią serwisów informacyjnych, w tym: wyszukiwanie, tworzenie, redagowanie i publikacja treści związanych z zatrudnianiem osób z niepełnosprawnością
• przygotowywanie materiałów informacyjnych i prasowych, artykułów, zapytań oraz stanowisk pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością
• merytoryczne opracowywanie oraz aktualizacja treści na strony internetowe, optymalizacja treści pod kątem SEO
• śledzenie mediów społecznościowych i informatorów pod kątem tematyki zatrudniania osób z niepełnosprawnością, publikowanie informacji w social media
• współpraca z mediami, fundacjami, instytucjami i innymi podmiotami publicznymi w zakresie promocji idei zatrudniania osób z niepełnosprawnością
• zlecanie i nadzór wykonania materiałów graficznych dostosowywanie do publikowanych treści
• przygotowywanie i terminowa wysyłka newslettera

Wymagania:

• wykształcenie wyższe o kierunku: polonistyka, dziennikarstwo lub pokrewne
• minimum 2 lata doświadczenie w pracy redaktora
• znajomość tematyki zatrudniania osób z niepełnosprawnością - mile widziana
• znajomość zasad SEO i podstaw analityki internetowej
• terminowość i bardzo dobra organizacja pracy
• kreatywność, komunikatywność, lekkie pióro

Oferujemy:

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
• stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze
• komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta
• możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w profesjonalnych szkoleniach

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl
Nadrzędny Autor OBPON1 Dodany 2022-07-25 12:39
Ogłoszenie nieaktualne
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Redaktor serwisów informacyjnych - Przemyśl (726 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill