www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / radio (4250 - wyświetleń)
- Autor arka Dodany 2007-10-16 11:30
witam mam pytani a z nim problem kupiłem niedawno radio MEDION MD 80877 niestety chyba jest walnięte oddałem do naprawy teraz facet musi załatwić sobie książkę do niego z schematem ścieżek i to są koszty ponowne ponieważ rzadko ktoś kupuje takie radia (to dobra marka to radio).moje pytanie skąd mógłbym załatwić taki schemat taniej niż powiedzmy gość od naprawy.dzieki
Nadrzędny Autor miet147 Dodany 2007-10-21 02:11 Zmieniony 2007-10-21 02:19
Radio samochodowe O które pytasz to tanie niemieckie radio skonstruowane raczej do używania na zachodnie nawierzchnie dróg a nie na nasze dziury.Mimo starań producenta,zdarzają sie egzemplarze wadliwe jak i nieodpowiedniej jakości.Jednak naprawa ewentualnych uszkodzeń lub niedomagań może się okazać niezwykle uciążliwa i kosztowna bez odpowiedniego wyposażenia warsztatowego,naprawa może się okazac wręcz niemożliwa.Do serwisowania uszkodzeń uzywa się odpowiedniego do modelu programu komputerowego i okablowania złącz:RS232 w komputerze i USB1.1 w radiu.Bez programu diagnostycznego i tabeli ustawień parametrów wzorcowych="grundstellung"naprawa może się okazać niemożliwa
     To tyle na temat warunków technicznych.Jeśli chodzi o Twój przypadek -to radził bym porozmawiać ze swoim serwisantem sprzętu i porozumiec się z polskim przedstawicielstwem firmy Median w Gnieźnie zaś samo radio odesłać do serwisu fabrycznego na podany przez nich adres.Uważam że tak będzie i taniej i szybciej.Jeżeli jednak upierał bys sie przy zdobywaniu schematu radia to polecam Foxel z Długołęki -mnie nigdy nie zawiódł i tanio.Masz komputer i Google więc z ustaleniem numerów telefonów czy tez adresów nie będziesz miał żadnych trudności
Admina przepraszam za używanie nazw firm ale chciałem pomóc więc nie reklama jest głównym celem tego postu
Arkowi życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam
P.S. Arek poproś swojego serwisanta zeby koniecznie sprawdził połączenia przedniego panelu z płytą główną radia bo to prozaiczne uszkodzenie jest w tym modelu niestety częstą przyczyną niedomagań-wszystkiego dobrego
Mietek
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / radio (4250 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill