www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / bariery architektoniczne - prośba o pomoc (2906 - wyświetleń)
- Autor abstrakcjonistka Dodany 2007-11-11 13:50
Witam wszystkich, nazywam się Karolina i jestem w pierwszej klasie LO. W związku ze szkolnym projektem chciałabym przygotować plan i makietę domu przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Chciałam prosić wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób mogłyby mi pomóc o kontakt ze mną. Byłabym dozgonnie wdzięczna, ponieważ zależy mi bardzo zobaczyć punkt widzenia takiej osoby na bariery architektoniczne, a raczej ich pokonywanie przy budowie domu.
Podaję drogi kontaktu ze mną:
gg: 7346130
e-mail: abstrakcjonistka@wp.pl
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-11-13 16:39
Proszę zapoznać się również z publikacjami wydawanymi przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, które mogą dla Pani być pomocne. Są to:
1. Dostosowanie budynków użyteczności publicznej – teoria i narzędzia.
2. Projektowanie dla wszystkich
3. Jak dostosować budynek 
Te i inne poradniki i broszury są dostępne pod adresem:http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/5047
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / bariery architektoniczne - prośba o pomoc (2906 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill