www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca osoby głuchej? (2729 - wyświetleń)
- Autor KarolinaProtetykaSluchu Dodany 2007-11-21 14:40
Witam.
Jakiego rodzaju aktywność zawodową może podjąć osoba głucha? Czy głuchota jest rzeczywiście przeszkodą w zdobywaniu wyższego wykształcenia i awansowaniu na wysokie stanowiska?
W praktyce często spotykam się ze stwierdzeniem (nawet osoby głuchej) że jest to niemożliwe. Jak wpłynąć na taką osobę,aby została zachęcona do szukania pracy? Co ułatwia prace osobie głuchej. Jakie maja Państwo w tym temacie doświadczenia?
Nadrzędny Autor ewelinad Dodany 2007-12-18 09:34
witam. ja jestem osoba niedoslyszaca. moja niepelnosprawnosc faktycznie "przeszkadza" w zdobyciu wyksztalcenia. mimo ze nosze aparat sluchowy, akustyka sal wykladowych nie sprzyja lepszemu slyszeniu :-( ale nie poddaje sie. zlozylam podanie o mozliwosc studiowania eksternistycznie, jesli Dziekan odmowi, trudno, moze poszukam innej szkoly.
co do pracy. pracuje, nie zawsze jest kolorowo, ale na szczescie trafilam na przyjaznych ludzi. jestem w warszawie, ale mysle o przeniesieniu sie do lublina, blizej rodziny. mam nadzieje ze znajde nowa prace w tym miescie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca osoby głuchej? (2729 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill