www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szkolenia dla ON (5271 - wyświetleń)
- Autor allli Dodany 2007-11-22 14:29
Jest pomysł zorganizowania różnych szkoleń dla ON w zakresie programów na otwartej licencji. Podstawą do możliwości zorganizowania takich szkoleń jest potrzebna wasza (nasza) pomoc. Potrzebuje informacji o tym co Was interesuje, z czego miały by być szkolenia, z jakich programów, co nam jest potrzebne do pracy na komputerze, jakiej pomocy oczekujemy od pracodawcy.
Na info czekam do 26.XI. pod mailem allli24@o2.pl
Nadrzędny - Autor kamil lublin Dodany 2007-11-22 14:50
Witam.
Barrdzo dobry pomysł.
Jak dokładnie się zastanowie to napewno napiszę emaila.
Bo inicjatywa naprawdę świetna.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2007-11-22 19:42
Aby zacząć ON szkolenie na temat  programów o  otwartej Licencji trzeba zacząć cod Lnuxa.. od systemu Microsoftu...
By każdy On którego nie stać na komercyjne oprogramowanie Microsoftu  mógł legalnie ożywać komputerka..
Nadrzędny Autor gimpel Dodany 2021-07-22 14:37
Co do szkoleń to ja wam powiem że tutaj https://cgwisdom.pl/ macie fajne z zakresu grafiki projektowej. Ja je robiłem sobie niedawno i nauczyłem się dużo, są profesjonalne i w przystępnej formie filmów. Zobaczcie sami, jak się tym interesujecie to na pewno warto.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szkolenia dla ON (5271 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill