www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca minimalna to absurd! (3941 - wyświetleń)
- Autor Wolodia Dodany 2008-01-17 21:02
mam poważne wątpliwości że narzucone formy platności maja rence i nogi tzn czy są przestrzegane . W moim zakladzie pracy chronionej mielismy dotychczas stawke godzinowa w ochronie 4,63 zl aktualnie z dnem dzisiejszym a datą 14-01-2008 podniesiono stawkę na 4,83 zł na godz. prosze wyliczyć gdzie mam poodane w aneksie 40 godzin tygodniowo czy za styczeń który ma 176 godzin będę mial 1126zł mnie wychodzi 850zł a za luty gdzie godzin jest 168 to bedzie 811zł a za marzec gdzie godz jest 160 to bedzie 772zl Tak ze proszę sobie wyobrazic ze zaklad pracy chronionej tak oszukuje inwalidow od 1990 systematycznie zabierajac im uprawnienia i doatki jakie im przysluguja Nie bylo tego w poprzednim systemie Socjalizmu a teraz pisze sie duzo a malo sie pilnuje. Zakład szczytnie obchodzil w ubieglym roku 60 lecie z orderami dla prezesow. Papier wszytko przyjmie i potencjalne podwyzki i dobrobyt - tylko nie wiem dla kogo. Pytanie czy jest jakaś mozliwosc interwencji gdyby okazalo sie 10 lutego bo wtedy jest wypłata ze tego minimum nie mamy i u kogo? i pytanie czy jest sens takiej interwencji bo wszyscy wiedza o takich kombinacjach zarządow w zakładach pracy chronionej i nic w tym kierunku nie robią Każdy inwalida chce dorobic do drozyzny w lekach zyciu codziennym a nie sądzic sie posądach jak Ci wszyscy politycy
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-17 21:32
Ty JESTEŚ INWALIDA ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

To co ma powiedź prawdziwy ON. Nie rozśmieszaj mnie.

Sorki, należało się uczyć i zostać inżynierem, prawnikiem itd itd itd.

Ja od dawna mówię, że powinno sie zlikwidować tą patologię, że
sprzątaczki czy "ochroniarze" ciągną kasę z PFRON- PRZCIEŻ TO JEST NIE JEST JUŻ NAWET CHORE,

to jakaś paranoja, koszmar i zły sen. KIEDY TO SIĘ W KOŃCU SKOŃCZY.

PŁACĘ MINIMALNĄ POWINNO SIĘ ZLIKWIDOWAĆ BO TO SPADEK PO PRL-u
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2008-01-17 21:53
[usunięte]
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-17 22:03
A więc sam widzisz Vivaldi4, że jednak w czymś mamy wspólne zdanie.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-17 22:05
Ale ten post pewnie ci wytną - chyba wiesz za co.
Nadrzędny Autor Marcel Dodany 2008-01-17 22:08
Ordery dla Prezesów?

Ciekawe kto im je wręczał - może Pierwszy Sekretarz KC.

Normalnie śmiech na sali.
Tak mnie te ordery ubawiły.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca minimalna to absurd! (3941 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill