www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Uwaga to przekręt (4421 - wyświetleń)
- Autor miet147 Dodany 2008-01-26 15:24
W sieci  ostatnio bardzo aktywnie działa człowiek oferujący osobom posiadającym dostęp do net-u pracę w domu.W sprytnie ułożonym tekście oferty zawarta jest informacja o korzyściach(a są oczywiście tylko same korzyści) płynące dla każdego podejmującego oferowaną pracę.No i oczywiście główna korzyść -zarobki,które oferuje na poziomie 2 do 10 tysięcy.Oczywiście warunkiem jest podanie swoich danych osobowych i adresowych i wykupienie za jedyne 72 zł materiałów instruktażowych Ponieważ wiem jak wiele ON poszukuje pracy,chciałbym w tym wypadku przestrzec przed tą i tej podobnym ofertom pracy ponieważ posiada ona wszelkie cechy oszustwa.Wskazuje na to:Konieczność podania swoich danych osobowo-adresowych,zawyżona wysokość rzekomych zarobków.Brak nazwy i adresu firmy(brak możliwości sprawdzenia wiarygodności) a także opłata za materiały insruktażowe.Gość podaje się za Ryszarda Szymańskiego i na wszelkich możliwych stronach zamieszcza swoją ofertę Myślę że to nazwisko/jeśli prawdziwe/ jeszcze kiedyś usłyszymy tylko,że w jakiejś medialnej relacji o aferach. 
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-01-26 19:12
WITAJ MIET 47
CO PRAWDA NIE SZUKAM PRACY W TEN SPOSÓB ALE DZIĘKI ŻE  ZECHCIAŁEŚ PRZESTRZEC INNYCH CHWAŁA CI ZA TO POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor kamil lublin Dodany 2008-01-26 20:12
Witaj Mietku.
A gdzie ten człowiek zamieszcza ofertę swoją?
Tak pytam z czystej ciekawości.
Broń boże nie mam zamiaru się na to decydować.
I bardzo dobrze, że przestszegasz przed kimś.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor miet147 Dodany 2008-01-26 23:59
Oto adres strony:/www.pracazdomu.com/szymaski93/dalsi_krok?wid=me196i5901e
Nadrzędny - Autor Marcel Dodany 2008-01-27 01:36
Oczywiście, że to przekręt.

Ja zamieściłem ogłoszenie o pracy za 2 do 4,5 tys netto, no ale tam były duże wymagania i wiedza + plus angielski
jako język komunikacji.

Nawet 10zł nie da się zarobić przez net jak się umie przepisywać teksty czy rysować wykresiki w Excelu.
Tu potrzebna jest wiedza.
Nadrzędny Autor kamil lublin Dodany 2008-01-27 13:11
Mietku bardzo dobrze, że o tym poinformowałeś bo napewno nie jeden by się na to dał naciągnąć.
Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Uwaga to przekręt (4421 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill