www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracy na terenie śląska ! (1853 - wyświetleń)
Autor Majk Dodany 2008-01-30 19:24
Witam serdecznie !
Poszukuję pracy na terenie śląska, jestem z Piekar Śląskich więc w obrębie - Katowice,Bytom,Chorzów,Zabrze, Tarnowskie Góry - jestem osobą niepełnosrawną z orzeczniem niepełnosrawności o stopniu lekkim.Mam 23 lata.Jestem osobą uczciwą ,punktualną,pracowitą oraz niekonfliktową. Podejmę się każdej pracy w miare moich możliwości, ponieważ niepełnosprawność u mnie to oczy, widzę bardzo słabo co uniemożliwia mi podjęcie normalnej pracy. Próbowałem już jednak nie przechodzę żadnych badań technicznych wymaganych do podjęcia normalnej pracy a zarazem z racji mojej wady wzroku - zwyrodnienie siatkówki-rozwarstwienie- nie mogę pracować fizycznie, a przy biurowych sprawach znowu widze zbyt słabo - mam kłopoty z czytaniem bo muszę pomagać sobie lupą :-( przy komputerze to jeszcze jako tako bo czcionkę sobie powiększę i jest ok, choć i to lekarze nie zalecają bo praca przy komputerze niszczy wzrok.... Więc będe wdzięczny za jakie kolwiek namiary linki czy konkretne oferty z praća. Nie znalazłem niestety żadngo pośrednictwa pracy dla osób takich jak ja, a tkze zadnych ofert w internecie :-(
W razie propozycji jakiejkolwiek oferty do mojej osoby proszę o odpowiedż tutaj bądż kontakt meilowy oraz telefoniczny.

tel.kom.: 0668-010-020
e-mail :   majk1984@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Szukam pracy na terenie śląska ! (1853 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill