www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / PFRON dofinansuje zakup samochodu (Strona 3) (145054 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Bogusia853 Dodany 2009-01-29 15:08
Nie,programu"Sprawny dojazd" już nie ma.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-01-29 15:33
SPRAWNY DOJAZD W TYM ROKU NI JEST REALIZOWANY
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2009-02-05 15:22
Witam Jak ja tak czytam kto sie chce starać o dofinansowanie lub kto sie stara o dotacje to mi nie tylko szczęka opada ale i trace chę do wszystkiego identycznie jak po komisji lekarskiej tych wspaniałych orzecznikow zus. No to mamy tak mame chorą tate chorego teściow dzieci nie powiem ze i babcia sie też tu znajduje , toż to woła o pomstę do nieba to ma być dofinansowanie dla ludzi kalekich inwalidow których komisja zakwalifikwała do mozliwości otrzymania takiej dotacji. I tak wlaśnie mamy Inwalidzi czekaja maja nadzieje a ludzie zdrowi sprawni z tupetem i na bezczelnego się pchaja do tego czego nie powinni ruszać . Pozdrawiam całą polskę rządząca i tych niedoszłych inwalidów
Nadrzędny - Autor piotrsarota Dodany 2009-02-11 19:27 Zmieniony 2009-02-11 19:34
Tak to jest w naszym kraju-ci co potrzebują samochodu nie spełniają warunków,a tych co spełniają nie stać nawet na utrzymanie.Ja np.nie spełniam warunków,bo nie uczę się ani nie pracuję-jestem po amputacji kończyn dolnych-samochód takiemu jak ja jest potrzebny do(normalnego życia).Tylko,że ja (w porównaniu z innymi)jestem sprawny,bo jestem samodzielny i nie potrzebuj pomocy,ale dla niektórych z nas samodzielne życie jest nie możliwe.

Nadrzędny - Autor bettispageti Dodany 2009-02-18 17:36
....I jeszcze jedno, przy ubezpieczeniu trzeba wpisac jako współwłasciciela PFRON a nie osobe z rodziny.(tak napisał ,,jachu)  W związku z tym mam pytanie  do ,,jacha''  O jakim ubezpieczeniu pan pisze -AC? bo ja wpisałam współmałżonka jako współwłaściciela pojazdu,który zresztą figuruje również na polisie OC-i teraz mam zonka? proszę o podpowiedż
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-02-19 09:31
No raczej. Przeczytaj dokładnie warunki umowy, którą podpisałaś. Na pewno z niej wszystko wynika...
Nadrzędny Autor 720419ewa Dodany 2009-02-19 13:58
Witam współmałżonka może być wpisana ( pytałam w PFRON ) tylko w polisie ma pisać " POSIADACZ CESJI POLISY " pełna nazwa PFRON z adresem i NIP PFRON-u . Ja miałam taką POLISĘ i w PFRON stwierdzili , że jest wszystko w porządku ( samochód mam już od września ) Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor 720419ewa Dodany 2009-02-19 14:00
Zapomniałam dopisać ,że ja mam pakiet ale myślę ,że chodzi o AC
Nadrzędny Autor bettispageti Dodany 2009-02-24 20:39
tak właśnie o AC mi chodzi-jeszcze jedno pytanie-na jakimś forum wyczytalam ,że ta cesja MOżE być ustanowiona na PFRON do ICH wysokości dofinansowania -a więc 22,464zł ,na resztę AC może być na mnie ?Co o tym państwo sądzicie? Chociaż z drugiej strony -skoro COś by się przydarzyło to PFRON i tak przecież wydałby tę otrzymaną kwotę z AC na remont auta -prawda?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / PFRON dofinansuje zakup samochodu (Strona 3) (145054 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill