www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnus rehabilitacyjny (9395 - wyświetleń)
- Autor Hania Dodany 2008-03-11 10:12
Witam Wszystkich Uczestników forum!!
Jestem nowym członkiem, po raz pierwszy wybieram się na turnus rehabilitacyjny- schorzenia układu krążenia. Bardzo proszę o podpowiedź który ośrodek wybrać nad morzem, pod kątem bazy zabiegowej, dobrych warunków, programu turystycznego. Myślę o Kołobrzegu lub Ustce - nie byłam tam, a może jest ciekawsze miejsce, lubię zwiedzać itp.
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź, z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam.
Hania
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-03-11 15:07
W Kołobrzegu jest super i to bez przesady w Ustce zależy gdzie trafisz i na jakie towarzystwo bo mniej atrakcji no chyba że byczenie sie na plaży.

pozdrawiam cieplutko Ella
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-03-11 17:39
A CO TO JEST UKLAD KRAZENIA. TO TO SAMO CO KRAZENIE OD LEKARZA DO LEKARZA???
Nadrzędny Autor Hania Dodany 2008-03-11 18:59
Krążenie wśród lekarzy - to na pierwszym miejscu, a zaraz potem skoki ciśnienia !!
Nadrzędny - Autor Hania Dodany 2008-03-11 18:57
Dziękuję bardzo za opinię, chyba wybiorę Kołobrzeg ale jeszcze małe pytanie, który ośrodek wybrać? Czy mogłabyś jakiś polecić. Na wykazie jest ich kilkanaście i reklamują się wszystkie bardzo dobrze.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-03-11 19:52
Sanatorium w Kołobrzegu MSWiA poczytaj w wątku

Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking
                                                                                                                                                                                              na naszym forum.Tam znajdziesz też i o Ustce o sanatorium "Radość". W Kołobrzegu byłam w zeszłym roku na przełomie lipiec sierpień.Pogoda zmienna ale ja bawiłam się super.Sanatorium Bałtyk stoi przy molo ale i podobno droższe. Byłam też w odwiedzinach na dachu w kawiarence w "Kombatancie" , za daleko od miasta i zbyt surowe mi się wydało to miejsce. Proponuję posurfować po internecie. Mało odbiega od rzeczywistości. W MSWiA za pilota do TV się nie płaci.Jedzonko i opieka super,wycieczki też miasto cudowne......

jak co to pisz jutro odpiszę a może i dziś...

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Aniah87 Dodany 2008-03-14 14:08
Albo w Kołobrzegu "KOMBATANT" nad samiuskim morzem :-)
Nadrzędny - Autor Magda19 Dodany 2008-04-06 12:15
Witam wszystkich na forum.
w wakacje byłam w sanatorium w Rabce Zdrój Górnośląskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzieci (GORD) im. dr Adama Szebesty. oto link: http://www.gord.pl/

nikomu nie polecam tego ośrodka.
jest to najgorszy ośrodek w Polsce

opieka: fatalna ( brak opiekunek, do jednej na 25 os., mimo ukończenia 18 lat musisz poruszać się w grupie, gdy zachorujesz musisz wyjść z grupą , bo nie ma Cię z kim zostawić)

zabiegi: max 2 + basen + ćwiczenia ( oszczędzają )

jedzenie: fatalne ( a nawet gorzej ) porcje jak dla małego kotka , brudne widelce, talerzyki , więcej nie trzeba mówić, bo aż się wam nie dobrze zrobi.

wycieczki: (nie było ani jednej wycieczki ( mimo iż na oddziale były osoby które ukończyły 17 i 18 lat nie mogłyśmy wychodzić do wesołego miasteczka z racji iż maszyny sa niebezpieczne)

Miejscowość śliczna, polecam ale na wyjazd np weekendowy
Nadrzędny - Autor Magda19 Dodany 2008-04-06 12:25
acha pokoje były przeważnie 7 osobowe, 8os , 4 os.

i oczywiście pobyt pokrywał NFZ
Nadrzędny - Autor Magda19 Dodany 2008-04-06 12:26
W tym roku również się wybieram do sanatorium i mam ogromna prośbę przy opiniach wpisujcie czy byliście z wysłani z NFZ
z góry dziękuję
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-06 13:30
Witaj.
W Kołobrzegu w MSWiA byłam z NFZ i naprawdę nie żałuję. Pokoje 1,2,3 osobowe z łazienkami,balkonami i czajnikiem bezprzewodowym.Poczytaj w wątku opinie o sanatoriach.

pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnus rehabilitacyjny (9395 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill