www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie szukać ? (4562 - wyświetleń)
- Autor Qlka Dodany 2006-07-26 13:09
Witajcie. Nazywam się Justyna. Jestem tu po to aby poszukać przyjaźni, tylko troszkę w inny sposób niż wy - jestem osobą zdrową jednak posiadam doświadczenie w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi. Zaczynałam od samego początku czyli od dorastania wśród dwóch osób niepełnosprawnych aż do momentu kiedy zapukałam w drzwi wolontariatu. Spędziłam w nim 4 lata poświęcając swój czas w domu małego dziecka oraz w ośrodku adaptacyjnym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Łodzi. Jako wolontariuszka "dorosłam" sama w sobie i chce spróbować czegoś nowego - chce poświęcić się komuś indywidualnie. Zupełnie inaczej jest iść w grono ludzi i spędzać z nimi czas, pokazać coś od ciebie i nauczyć się czego od nich a zupełnie inaczej pozwolić się poznać pojedynczej osobie. Zdaje sobie sprawę, że jest tylu ludzi samotnych, przybitych w domach w moim rodzinnym mieście (Łodzi) a ja nie umiem ich znaleźć - bo taka prawda. Niewiem gdzie zacząć pytać, szukać aby wkońcu dotrzeć do czyichś drzwi. Być może istnieją jakieś strony internetowe czy inne forum gdzie ogłaszają sie takie osoby.
Czekam na odpowiedzi  i pozdrawiam ciepło.
Nadrzędny Autor Paulla Dodany 2006-07-30 18:23
Witam! Mam na imię Paulina, nie jestem z Lodzi, ale jeśli zechciałabyś poznać osobę niepełnosprawną przez Internet to bardzo chętnie nawiążę z Tobą kontakt. Mam 23 lata i od urodzenia choruję na mózgowe porażenie (poruszam się na wózku). Od października rozpoczynam studia informatyczne. A co do Twojego pytania takich forów jest dość sporo, np to: http://forum.ipon.pl/
Jeśli przeglądasz grupy dyskusyjne warto także zerknąć pod ten adresik: http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watki&group=pl.soc.inwalidzi&year=2006&month=07
Pozdrawiam serdecznie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Gdzie szukać ? (4562 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill