www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnusy dla osób po amputacjach (2244 - wyświetleń)
- Autor okularnica Dodany 2008-03-17 12:03
Poszukuję informacji o bardzo dobrych ośrodkach rehabilitacyjnych (na zasadzie turnusu rehabilitacyjnego) specjalizujących się w rehabilitacji osób po amputacjach obu kończyn dolnych.
Nadrzędny Autor Aniah87 Dodany 2008-03-17 14:15
To może byc troche trudne, poniewaz sama takich ośrodków poszukuje i nie moge znaleść.
Ale slyszałam o Konstancin Jeziorne czy Jezierna :-) ze tam ucza chodzic w protezie -protezach.
Pokazywali nawet ten ośrodek w Konstancinie w telewizji na Polsat Zdrowie i Uroda ...no ale w telewizji to wszystko ładnie wygląda :P
Na paru rehabilitacjach byłam w klinice w Poznaniu... ale i tak trzeba dużo "pracować" nad sobą w domu.
Byłam kiedys tez na rehabilitacji- nie uczyli mnie chodzic w protezie ,ale na usprawnianiu mięśni,aby dobrze mi sie chodziło w Europejskiej Klinice Rehabilitacji VICTORIA w Radzyniu woj. Lubuskie ul.Słoneczna 51   TEL.tel. 068 3566002 
Duzy nacisk kładą też tu na ćwiczenia metodą PNF są również kriokomory i wiele innych zabiegów. Klinika mieści się w ustronnym i zdrowym miejscu - w lesie nad jeziorem Sławskim.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / turnusy dla osób po amputacjach (2244 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill