www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Tylko w Polsce można umrzeć na SM (7538 - wyświetleń)
- Autor admin_02 Dodany 2008-03-20 20:25
Narodowy Fundusz Zdrowia ograniczył chorym na stwardnienie rozsiane możliwości leczenia, a Ministerstwo Zdrowia nie chce przyjąć europejskich standardów w tym zakresie. Chorzy czują się dyskryminowani i nagłośnili sprawę w Parlamencie Europejskim.

Przeczytaj cały artykuł: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/23086
Nadrzędny - Autor 62norbi Dodany 2008-06-21 22:15 Zmieniony 2008-06-21 22:17
I tu następny dowód na że państwo Polskie wszystko robi by rozwiązać problem ludzi chorych na SM, cukrzyków, innych, ograniczając refundacje leków i środków do życia, w celu z likwidowania nas.... Czy to powrót do czasów GETT ŻYDOWSKICH za czasów okupacji hitlerowskiej!!?? Ponieważ hitlerowcy nie tylko niszczyli Żydów i inne narody w tym Polaków ale też ludzi niepełnosprawnych... Historia się lubi powtarzać...
Nadrzędny Autor Malwa Dodany 2008-09-02 17:46
Jestem zszokwana wypowiedzią Norbiego.Jeszcze tak niedawno popierał Nachbara w oskarżeniach  Kościola Katolickiego za cale zło jakie ludzi chorych w Polsce dotyka .
A tu proszę wreszcie coś prawdziwego.
Ja od dawna obserwuję dzialania polskiej slużby zdrowia zmierzajace do powolnej eutanazji.
W koncu odmowa badań,przepisywanie na odczepnego niewłaściwych lekow i to mozliwie najdroższych w zależności od tego jaki ajent zajrzał do gabinetu wcześniej, a wreszcie nie refundowanie leków  na choroby przewlekle,nieuleczalne przez  Ministerstwo Zdrowia ,to dla pacjenta wyrok śmierci,smierci powolnej w męczarniach, w ubostwie,bo mamy renty nie takie jak np.sługusi zatrudnieni w kilku instytucjach rownoczesnie w tzw.w-łach do spraw wyznan,
w celu obserwacji działań Kościola i księży.Podałam ten przykład,bo ostatnio z takim przypadkiem bliżej się zapoznałam. Wszystkim się zajmowano i wszystkimi,ale to większość z nas teraz jest bezradna i klepie biedę. Nie zasłuzyłam sobie na odznaczenie,za to płacę gorzko za ciężką pracę.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2008-06-22 07:26
Witam
Tak, miałem okazje obejrzeć reportaż o ludziach z SM i przyznam się, że byłem dogłębni poruszony. Leki, które często ratują Zycie i resztki egzystencji tych chorych ludzi, stały się nieosiągalne dla niech. To nic innego jak wyrok śmierci na tych ludzi, za niepopełnione winy, za niewinność. Jest to ewidentny przykład ignorancji ze strony rządu.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-09-02 19:51
Niestety taka prawda. Problem w tym ze nie tylko te leki stały sie często nieosiągakne a przecież ratujące życie :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Tylko w Polsce można umrzeć na SM (7538 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill