www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (1561611 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor lidian Dodany 2008-04-03 17:28
Porozmawiajmy o szeroko rozumianej miłości. Jakie miejsce w Waszym życiu zajmuje miłość. Może zechcecie się podzielić waszymi przeżyciami, marzeniami i oczekiwaniami związanymi z miłością. Czy istnieje miłość romantyczna, taka do bólu, do utraty zmysłów? Czy jesteśmy jeszcze zdolni tak kochać, a może dzisiejsza znieczulica wyprała nas z uczuć?
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-04-04 08:30
cześć

a ja napiszę tak

>>>>>>>>>>>   hmmmmmmmmmm......uśmiecham się ............     o tak . o jest . ...................umieć dawać i brać ....................>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.

Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-04 10:18
JUZ DAWNO NIE SLYSZALEM ZEBY KTOS CHCIAL ROZMAWIAC O MILOSCI .CZY CIEBIE TAKIE GATKI PODNIECAJA?? TO JAK SIE KTOS KOCHA TO JEGO SPRAWA I NIGDY NIE POWIE JAK TO ROBI NAPRAWDE I Z KIM JEZELI NIE JEST CHWALIPIETA. MILOSC TRZEBA UPRAWIAC A NIE OPOWIADAC O NIEJ. JAK CI TEGO TAK BRAKUJE TO SOBIE POCZYTAJ KAMASUTRE ALBO 13 KSIEGE. CZLOWIEK POTRAFI KOCHAC TYLKO TYLE ILE W NIM JEST ZLOSCI. OBOJNIAKI NIE POTRAFIA.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-04-04 10:56 Zmieniony 2008-04-04 11:20
szczerbaty -----jednak ci tego brak -------.........i............albo do tego nie dorosłeś ...........albo innym zazdrościsz............
twój cytat :

>>>>>"CZLOWIEK POTRAFI KOCHAC TYLKO TYLE ILE W NIM JEST ZLOSCI. ">>>>>>>>>>


jeśli to jest teza twojego życia to nie dziwne że jesteś samotny.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-04 12:23
do szczerbatego
uwarzam że każdy temat jest  dobry do rozmowy nikt noe karze ci brać udziału w dyskusji
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-04 13:34
Szczerbaty jeżeli dla Ciebie miłość to tylko kamasutra i różne figla migle-gimnastyka, to współczuję. Można kochać zupełnie bez tego. Nie podnieca mnie gadanie o technikach miłosnych, może jak byłam młodą dziewczynką, to z rumieńcem na policzkach opowiadałyśmy sobie z koleżankami co nam się udoło podglądnąć w jakimś czasopiśmie. Mówiąc, że chciałabym porozmawiać o miłości daleka byłam właśnie od tego, by mówić o sprawach czysto łóżkowych. Miałam na myśli uczucia. Myślałam również, oprócz miłości między mężczyzną i kobietą, o miłości  rodzicielskiej, koleżeńskiej, braterskiej i innych. O zakochaniu, zrywaniu, odkochaniu i przemijaniu. Nieprecyzyjnie się wypowiedziałam i dlatego  zostałam źle zrozumiana. Może te wyjaśnienia rozwieją wątpliwości. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-04 16:51
Dzisiaj usłyszałam jak młoda kobieta mówiła, że mąż ją bił więc od niego odeszła. Jednak teraz zastanawia się czy  do niego wrócić, bo ona go kocha. Co sądzicie o tym?
Nadrzędny - Autor bernadeta Dodany 2008-04-04 18:06
To przejaw uzależnienia od mężczyzny-despoty. Historia jakich niestety wiele. Kobiety często dają swoim partnerom drugą i kolejne szansy- licząc na zmiane ich samych. Mało to romantyczne, za to brutalne.
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-04 18:21
a mnie nikt nie kocha nie mam kobietki a ja tak bym chciał kochać
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-04 18:28
Miłości czasami należy wyjść naprzeciw. Rozejrzyj się dookoła. Jest tyle samotnych, mądrych kobiet. Również tęsknią i pragną być kochane. Odwagi.
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-04 18:47
tak tylko lecą na kasę dałem ogłoszenie to pytają jaki samochód ile zarabiam
Nadrzędny Autor bernadeta Dodany 2008-04-04 18:54
Żartujesz????? Ale szukaj w realnym świecie! :-))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-04 18:57
Nie sądzę, żeby ogłoszenie było dobrym pomysłem. Zaufaj  urokowi osobistemu i jak mówiłam rozejrzyj się wokół. Na pewno nie wszystkie kobiety są materialistkami. Tak naprawdę dla prawdziwej miłości ....nawet sobie wy faceci nie jesteście w stanie wyobrazić co potrafimy zrobić.
Nadrzędny - Autor driver Dodany 2008-04-04 19:01
Niestey to prawda a wrealnym świecie to ciężko . Ludzie wszystkiego się łapią
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-05 06:53
Ja co prawda jestem stary mam juz te 50 lat ale was tu wszystkich lubie.. Kocham człowieka mimo  zę nawet czasami xźe życzy..  W kzdym istnieje dobro tylko trzeba  je umieć wydobyć odnaleźć .. Tego Wam  wwekend  życzę..
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-05 07:51
Oczywiście, że w każdym istnieje dobro, tylko nieraz (może nieświadomie) sami robimy wszystko, by nas nikt nie polubił. Kochać wszystkich ludzi to wielki dar, nie wiem czy zwykły człowiek jest do tego zdolny (nie znam takiego), to potrafi tylko Bóg.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-05 10:05
ALE GATKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!! BOG TYLKO POTRAFI KOCHAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A CO Z TYMI KTORZY JESZCZE NIE MIELI GRZECHU PIERWORODNEGO BO BYLI W LONIE MATKI I ESESMAN ZABIJAL DZIECI JEDNYM KOPNIECIEM W BRZUCH CIEZARNEJ KOBIETY?????????????????????????? ALBO TYSIACE INNYCH PRZYKLADOW O KTORYCH NIE WARTO PISAC. WAJNEGO MASZ BOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-05 10:08
DZIEWCZYNKI MNIE SEKSU NIE BRAKUJE .JA TYLKO RADZILEM CO MOZE POCZYTAC TEN KOLES KTOREMU W GLOWIE AMORY. STARAJCIE SIE ROZUMIEC TO CO CZYTACIE.
Nadrzędny Autor true3lovers Dodany 2008-04-05 10:13
komu brakuje seksu powienien sobie zajzec na topik -randki internetowe :-)tam jest full opcji do wyboru
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-05 10:12
MAM 27 LAT NIE MIAŁAM NIGDY CHŁOPAKA RAZ TYLKO PRZYJECHAŁ Z OŁAWY  POZNALIŚMY SIĘ PRZEZ TELEGAZETE I TO BYŁO TYLE TERAZ ZAPISAŁAM SIĘ NA PRZEZNACZENI PL PISAŁ DO MNIE CHŁOPAK Z PRUDNIKA I NAGLE PRZESTTAŁ BOJE SIĘ SAMOTNOŚI CHCIAŁABYM BYĆ KOMUŚ POTRZEBNA I PRZEZ KOGOŚ KOCHANA ALE  IESTETY NIE WSZYSTKO JEST DO  ZREALIZOWANIA
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-05 10:17
kazdy ma jakies doswiadczenia mniej lub bardziej bolesne ale mimo to wierzy w M
w cyników nie wierze
im wiekszy cynik tym wieksza ukryta potrzeba miłosci -rozumiesz szczerbaty?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-05 11:32
"Obecnie wiele ludzi uprawia seks, ale niewielu uprawia prawdziwą miłość."
Josh McDowell
Nadrzędny Autor godunow Dodany 2008-04-05 11:47
Problem szczerbatego to problem chodzenia na głowie .. Problem bardzo karkołomny i  w sumie bardzo szkodliwy.. Zakładają wszytko na nie.. Jest to nielogiczne . Cały świat oparty mimo zła jaki się w nim  znajduje . Świat oparty jest na pozytywie. Oparty na tworzeniu czyli budowaniu .. Nie niszczeniu. Bo gdy by było inaczej dawno by już Świata nie było..
A sam seks.. Jest tylko mniej lub bardziej  pożądanym dodatkiem do prawdziwego uczucia dwojga ludzi..  25 lat jestem z tą samą  żoną.. Dla samego seksu nigdy bym sie nie żenił..
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor iwona3 Dodany 2008-04-05 11:45
Basiu,można zrealizować swoje marzenia,ale nie za wszelką cenę.Jesteś jeszcze młoda,znajdziesz swoja prawdziwą miłość,a jedna,czy dwie porażki powinny Cię mobilizować,nigdy nie zniechęcać do działań.Wiem,że łatwo jest powiedzieć tych parę słów na osłodę,ale nie poddawaj się,na Ciebie tez ktoś czeka,lecz jeszcze o tym nie wiesz.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-05 15:48
JA SIĘ NIE ZRAŻAM MAM NADZIEJE ŻE W ŻYCIU BĘDĘ SZCZĘŚLIWA SZCZĘŚCIE TO SZEROKIE POJĘCIE I KAŻDY JE INACZEJ WIDZI DLA MNIE NIE JEST WAŻNE CZY ZNAJDE  DRUGĄ POŁOWĘ WAŻNE JEST TO BYM MOGŁA MIEĆ KOGOŚ Z KOM BĘDZIE MI DOBRZE SIĘ ROZMAWIAŁO KOGOŚ KOMU ĘDĘ MOGŁA ZAUFAĆ  BOJESIĘ SAMOTNOŚCI ALE CO MA BYĆ BĘDZIE
POZDRAWIAM
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-06 10:32
true3lovers
Twój tekst o miłości, który przeczytałam zniknął. Dlaczego?
Nadrzędny - Autor true3lovers Dodany 2008-04-06 10:39
zgadza sie byl oparty o zwierzenia wielu przyjaciol rodziny naszej, wielu znajomych ktorzy otwarli przede mna serce wiec niegodziwym byloby przytaczanie tego typu zwierzen gdy ktos otwarl sie na 2 czlowieka w najwiekszej ufnosci to byloby naprawde zlamanie wiezow przyjazni z przyjaciolmi rodziny, obnazenie ich problemow publiczne swoista nagosc ad ich zycia wiec w zgodzie ze soba i sumieniem po konsultacji z moja malzonka, ktorej los ludzi przytoczonych jest b.bliski i przyjazn ich ważna, usunalem post.ot tyle:)pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-07 12:12
Wiosna powinna nas nastoić do łagodności i miłości, a na naszym forum coraz więcej burz. Może wrócimy do tematu miłość i zrobi się miło.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2008-04-07 16:42
******AAaa CiKaRaWcIa******

to piękne słowo i tutaj pasuje........
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-07 17:25
Jak sądzicie, czy miłość i małżeństwo pary w której facet jest młodszy(dużo) ma szansę przetrwać.
Nadrzędny Autor bernadeta Dodany 2008-04-07 18:01
Owszem ma szansę- jak to w rachunku prawdopodobieństwa. :-)))
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2008-04-07 18:02
Z  mojego otoczenia znam kilka par gdzie róznica wieku miedzy kobietą  wyniosła ponad 10 lat .. raczej  miało to fatalny skutek .. Wyjątki czasami sie zdarzają
Niestety biologia jest nieubłagana z  wiekiem
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-07 18:12
A ja znam parke która nadal w sobie zakochana po uszy a ona starsza o 15 lat
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-08 09:57
JA SIE NA TO PISZE .BARDZO CHETNIE POZNAM MLODSZA ODEMNIE O 15 LAT PARTNERKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-08 10:05
A starszą?
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 13:05
jeśli miałabym kogoś poznać to nie młodszego o 5 lat i nie starszego też o tyle samo
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2008-04-08 13:30
dlaczego?
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-08 15:02
ponieważ uwarzam że wszystko ma swoje granice nie można brać małolata bo będzie mamuśka i synalek albo młoda kobieta i dziadziuś
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-04-08 14:37
szczerbaty to ja spadam bo nie mieszczę się w Twoim przedziale wieku.....

pozdrawiam
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2008-04-08 16:18
ELA CZY TO ZNACZY ZE JAK ODEJMNIESZ TA 15 TO BEDZIESZ NIELETNIA.?????
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-04-08 17:41
szczerbaty a co z nieletnimi nie rajcujesz :-(
Nadrzędny - Autor booo Dodany 2008-04-17 22:54
Baśka a czy nigdy nie odniosłaś wrażenia, że masz niewłaściwe podejście do sprawy? Szukałaś przez telegazetę, teraz próbujesz w serwisie internetowym .... a może wystarczyłoby wyjść z domu do parku lub biblioteki? A jeśli już wolisz przez internet to dlaczego ograniczasz się do jednego portalu a nie próbujesz szczęścia na czatach? Ja tak znalazłem moją partnerkę - przez czat /komunikator Tlen.pl/ - polecam. Uważam że trzeba próbować wszystkiego aby po latach nie mieć wyrztów sumienia że się czegoś nie zrobiło. :-)

Pozdrawiam
booo
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-18 09:22
szukałam przez telegazete przez przeznaczeni. pl i zapisanisobie  do parku musze iść do miasta jak jestem w mieście to czasami chodze do parku a biblioteka to służy po to  by wypożyczyć książke i wracać  do domu
Nadrzędny - Autor mysia Dodany 2008-05-18 19:01
Witam dopiero dzis sie zalogowalam ale wydaje mi sie ze czuje sie podobnie.Wiele ostatnio przeszlam stracilam prace milosc i moje zycie stracilo sens .juz nie daje rady prosze o pomoc jestem zupelnie sama
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2008-05-18 19:03
nie poddawaj się
Nadrzędny Autor mysia Dodany 2008-05-18 19:06
staram sie ale juz nie mam sily, na dodatek od 3lat nie moge znalezc stalej pracy wszedzie mnie zbywaja
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-05-18 19:05
mysiu witaj i popatrz na dół że wpisałaś się nie na tej części strony. ten sam post wpisz jeszcze raz na szóstej stronie.Patr uważnie na samym dole. Tu Cię mogą nie znaleźć
pozdrawiam Ella
Nadrzędny - Autor Szczupak Dodany 2010-07-05 13:16
Witam tesz się dopiero zalogowałem jestem samotny i chciał bym kogoś poznać,ostatnio straciłem Dziewczynę.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-05 14:55
hej nie ta to będzie druga :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-07-05 16:10
Czemu piszecie w środku wątku?????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Miłość (1561611 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 122 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill