www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / przygotowanie zawodowe/ pfron (2262 - wyświetleń)
Autor imelka Dodany 2008-04-03 19:49
w styczniu zlozylam podanie w urzedzie pracy o odbycie przygotowania zawodowego. sama znalazlam pracodawce ktory mnie przyjmie, urzad pracy wyrazil zgode, wszytko pieknie !...tylko pieniedzy na odbycie tego stazu przeze mnie jak nie ma, tak nie ma. a juz kwiecien!!!! pieniadze maja byc z pfronu (program junior)! moja koleznka (osoba sprawna) zlozyla podanie w lutym i zaczela staz w marcu!! ja -osoba niesprawna czekam i czekam! dlaczego pfron tak sie pyszni tym, ze pomaga osobom niesprawnym skoro robi to tak mozolnie, ze mi juz brak cierpliwosci! czy mamy za malo problemow, ze swiatem ludzi sprawnych, ze jeszcze organizacja ktora powinna z zasady nam pomagac wszyskto utrudnia (pracodawca chetny, urzad pracy chetny aby pomoc) tylko ten pfron!!!!! ja nie mam mozliwosci uzyskania pieniedzy na to przygotowanie inaczej, jak tylko z pfronu? przykro mi sie robi ....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / przygotowanie zawodowe/ pfron (2262 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill